تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد

فهرست مطالب

تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد

تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد، شکستگی بازو‌ها، روغن‌کاری، سر و ته جک، شکستگی چشمی یا فتوسل، ضربه به مدار یا برد، پاک شدن کد ریموت، قطعی برقی و تمامی خدمات توسط تعمیرکار در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. این خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای در منطقه شمال تهران مانند سعادت‌آباد با بهترین کیفیت و بدون واسطه به مشتری ارائه می‌شود. به منظور تعمیر جک درب پارکینگ می‌توانید  با شماره 09122947890 تماس بگیرید.

تعمیر جک پارکینگ سعادت آباد

در گذشته درب‌های سنگین پارکینگ یا ویلا به صورت دستی باز و بسته‌می‌شدند. به همین دلیل امروزه از جک پارکینگ برای باز و بسته‌کردن این درب‌ها استفاده می‌شود. همین امر موجب شده‌است که به آن درب ریموتی پارکینگ گفته‌شود؛ چون با استفاده از ریموت، درب باز و بسته‌می‌شود. خرابی جک درب پارکینگ توسط متخصص حرفه‌ای باید تشخیص داده‌شود. روند کار نیز به گونه‌ای است که ممکن است با مشاهده آثار فیزیکی یا بدون آثار فیزیکی، عیب‌یابی صورت بگیرد.

موارد مشابه : تعمیرکار جک پارکینگ شمال تهران

قیمت تعمیر جک درب پارکینگ سعادت‌آباد

با توجه به نوع خرابی جک پارکینگ، باید هزینه تعمیر آن مشخص شود. این سیستم از قطعات و یراق‌آلات متعددی تشکیل شده‌است. به همین دلیل ممکن است هر کدام از این قطعات دچار مشکل شوند. هزینه تعمیر یا تعویض قطعات جک پارکینگ ممکن است متفاوت باشد. درب پارکینگ بازویی یا جک برقی لولایی ممکن است دچار مشکلات متعددی شود. این مساله در صورت استفاده مداوم از آن، بیشتر رخ می‌دهد.

گاهی بین دو لت درب باز می‌ماند و یا درب اتوماتیک باز می‌ماند. هر کدام از این مشکلات دارای راه‌حل‌های خاص خود هستند و بر اساس آن هزینه تعمیر جک درب پارکینگ، مشخص می‌شود. خدمات دُر اتوماتیک در منطقه سعادت‌آباد در این خصوص نیز ارائه می‌شود. هزینه تعمیرات بستگی به نوع برند قطعه مورد نظر دارد. در صورتی که قطعه کیفیت بالایی داشته‌باشد، احتمال بروز خرابی جک کمتر است. تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد باید توسط افراد متخصص انجام شود.

موارد مشابه : تعمیرکار جک درب پارکینگ جنوب تهران

تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد

تعمیر جک درب پارکینگ تهران

به منظور تعمیر جک درب پارکینگ تهران، باید ابتدا مشکل بررسی شود تا عیب‌یابی به بهترین شکل ممکن انجام شود. در این صورت باید تعمیرکار نسبت به رفع خرابی جک بازویی اقدام کند. اغلب در فصول سرد سال، مشکلات پیش‌آمده برای جک پارکینگ بیشتر هستند. بدین منظور در مناطق مختلف تهران مانند شمال تهران و منطقه سعادت‌آباد، خدمات به صورت تعمیر موردی یا سرویس دوره‌ای انجام می‌شود. در این راستا  تعمیرکار باید با مشاهده آموزش تعمیر جک درب پارکینگ یوتاب و سایر برندها، بتواند انواع خرابی رایج جک پارکینگ را در کمترین زمان ممکن، برطرف کند.

موارد مشابه : تعمیرکار جک درب پارکینگ غرب تهران

خدمات تعمیر جک درب پارکینگ شمال تهران

دُر اتوماتیک در شمال تهران و مناطقی مانند سعادت‌آباد خدمات تعمیر جک درب پارکینگ را ارائه می‌دهد. می‌توانید در صورت بروز مشکل برای درب ریموتی پارکینگ با همکاران ما در شرکت در تماس باشید. استفاده از درب‌های اتوماتیک دارای جک کنترل‌کننده دارای مزایای بی‌شماری می‌باشد. به عنوان مثال ایمنی بالا، رفاه و آسایش استفاده‌کننده و کاهش استفاده از نیروی انسانی از مزایای نصب جک درب پارکینگ می‌باشد.

خدمات تعمیر جک پارکینگ سعادت‌آباد با توجه به نوع خرابی، توسط تعمیرکار انجام می‌شود. انواع جک درب پارکینگ دارای عملکرد و ساختار متفاوتی هستند. به همین دلیل روش تعمیر این سیستم‌ها نیز با هم متفاوت است.

موارد مشابه : تعمیرکار جک درب پارکینگ شرق تهران

انواع جک درب پارکینگ از نظر ساختار و عملکرد

همانطور که ذکرشد  انواع جک درب پارکینگ دارای ساختار متفاوتی هستند. در نتیجه تعمیر جک درب پارکینگ ریموت دار نیز در انواع مختلف آن دارای روش‌های مختلفی است. تعمیرکار باید با این سیستم آشنا باشد تا بتواند خدمات باکیفیتی در این راستا ارائه کند. در این بخش به انواع  جک درب پارکینگ اشاره خواهیم کرد.

  • جک پنوماتیک پارکینگ: در این نوع جک درب پارکینگ از کمپرسور هوا استفاده می‌شود و چندان قدرت زیادی ندارند؛ اما برای مکان‌هایی که دارای تردد بالا هستند، کاربرد بیشتری دارند و با استفاده از باد، نیرو را انتقال می‌دهند.
  • جک بازویی پارکینگ: در این سیستم از نیروی مکانیکی موتور برای باز و بسته‌شدن درب توسط بازوها استفاده ‌می‌شود.
  • جک الکترومکانیکی پارکینگ: در صورت تردد کم، از جک الکترومکانیکی برای درب با وزن پایین استفاده می‌شود. در این حالت نیروی چرخشی موتور توسط جک به نیروی خطی تبدیل می‌شود.
  • جک هیدرولیکی پارکینگ: در این سیستم مایع متراکم نمی‌شود و فرآیند نیروی روغن وجود دارد. بهتر است از جک هیدرولیکی برای درب‌ها با وزن و تردد بالا استفاده می‌شود.

نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ

در سرویس دوره‌ای باید نسبت به روغن‌کاری جک درب پارکینگ اقدام شود. در این صورت بخش‌هایی مانند فنر باید روغن‌کاری شوند تا نیاز به تعمیرات اساسی نباشد. قبل از روغن‌کاری باید جک پارکینگ به صورت دقیق بررسی شود. در صورتی که قطعه شکسته شود باید قبل از روغن‌کاری، نسبت به تعویض آن اقدام شود. در این حالت باید ابتدا جک از درب جدا شود و بعد از تمیز کردن سطح، روغن‌کاری روی فنر انجام شود.

علاوه بر فنر بهتر است روی لولاها و غلتک‌ها نیز از روغن برای نرم‌شدن استفاده شود. بهتر است که این کار نیز توسط متخصص انجام شود تا به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. در صورت روغن‌کاری جک درب به صورت دوره‌ای، امکان بروز مشکل و خرابی در قطعاتی مانند برد، فنر، بازویی و …. کمتر خواهدبود. به همین دلیل همواره تعمیرکاران توصیه می‌کنند که از خدمات سرویس دوره‌ای مانند روغن کاری برای جلوگیری از ایجاد خرابی، استفاده شود. تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد با بهترین کیفیت باید انجام شود.

موارد مشابه : تعمیرکار جک درب پارکینگ در کرج

تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد

تعمیر اجزای جک درب پارکینگ

به منظور تعمیر اجزای جک درب پارکینگ باید با این اجزا به صورت دقیق آشنا باشیم. تعمیرکار با این بخش‌ها و عملکرد آن‌ها به صورت دقیق آشنا است. در نتیجه می‌تواند در صورت بروز مشکل و خرابی، در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف کند. در این بخش اجزای جک درب پارکینگ را ذکر خواهیم کرد.

  • سیم‌پیچ یا استاتور جک درب پارکینگ
  • رتور جک
  • قطعه دنده برنجی
  • میل ماردان جک درب پارکینگ

تماس با تعمیرکار جک درب پارکینگ سعادت‌آباد

می‌توانید در صورت خرابی جک پارکینگ، با شماره 09122947890 در تماس باشید. در این صورت امکان اعزام تعمیرکار به محل وجود دارد. این خدمات و سرویس دوره‌ای در منطقه سعادت‌آباد با بهترین کیفیت انجام می‌شود. این سیستم امروزه یکی از کاربردی‌ترین روش‌ها برای باز و بسته‌کردن درب‌های سنگین است. به همین دلیل برای درب پارکینگ، ویلا، مکان‌های صنعتی و کارخانه‌ها می‌توان از جک برای درب استفاده کرد. خدمات تعمیر جک پارکینگ در شمال تهران توسط نمایندگی انجام می‌شود.

6 نکته مهم هنگام خرید جک پارکینگی

تماس