تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران

تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران، کاهش کیفیت چراغ ریموت، خرابی چشمی، برق ورودی، باتری، چشم الکترونیک و مشکل بازوبسته‌‎نشدن درب با اعزام تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای در مناطق مختلف شرق تهران مانند تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، هنگام، سراج و … با بهترین کیفیت و با ضمانت انجام می‌شود. جک موجب می‌شود که درب‌های سنگین به راحتی تنها با یک ریموت، باز و بسته‌شوند و به همین دلیل به آن‌ها جک ریموتی گفته‌می‌شود.

به منظو بهر‌ه‌مندی از خدمات شرکت و تعمیر جک درب پارکینگ می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید. خرابی جک درب پارکینگ به دلیل اینکه از قطعات مختلف تشکیل شده‌است، باید توسط تعمیرکار به صورت دقیق بررسی شود. در این صورت در زمان کوتاه‌تری امکان عیب‌یابی مشکل وجود دارد. در بیشتر مواقع باید مشکل توسط تعمیرکار رفع شود؛ اما گاهی اوقات نیز امکان دارد مشکلی مانند تمام‌شدن باتری ریموت، نیازی به تعمیرکار نداشته‌باشد.

خدمات تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران

در شرق تهران انواع خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای به صورت حضوری با اعزام به محل توسط تعمیرکار با تجربه ارائه می‌شود. به همین دلیل اگر ساکن شرق تهران هستید، می‌توانید با شرکت دُر اتوماتیک در تماس باشید. در صورتی که خدمات به صورت سرویس دوره‌ای انجام شود، مشکل خرابی در قطعات و اجزای جک پارکینگ بسیار کمتر رخ می‌دهد. از آن رو تعمیرکاران توصیه می‌کنند که از خدمات تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران به صورت دوره‌ای استفاده کنید. تعمیر کرکره برقی شرق تهران از دیگر خدمات این شرکت به مشتریان است.

تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران

انواع خرابی جک پارکینگ

جک پارکینگ دارای اجزای مختلفی است و به همین دلیل ممکن است هر کدام از این اجزا دچار خرابی شوند. به همین دلیل تعمیرکار باید با انواع خرابی جک پارکینگ آشنا باشد. در این بخش به انواع خرابی جک درب پارکینگ از نوع بازویی و برقی اشاره خواهیم کرد.

 • باز و بسته‌نشدن درب با فشردن ریموت
 • ناگهانی بسته‌شدن درب پارکینگ
 • نیمه‌باز ماندن درب و کار کردن موتور به صورت همزمان
 • بازوبسته‌نشدن درب به صورت کامل
 • بروز شکستگی در بازوی جک
 • مشکل در تنظیمات زمان‌بندی بازوبسته‌شدن درب
 • به هم خوردن تنظیمات مربوط به بسته‌شدن درب پارکینگ با جک ریموتی
 • خرابی سنسور جک پارکینگ
 • بروز مشکل در برد جک پارکینگ ریموتی
 • مشکل استارتر جک
 • قطعی یا بروز مشکل در سیستم برقی

باید به این نکته توجه کنید که نوع خرابی جک پارکینگ بستگی به قطعه مورد نظر دارد. به همین دلیل تعمیرکار باید با قطعات و اجزای مختلف آن آشنا باشد. در این صورت می‌تواند نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. اغلب یکی از مشکلات و خرابی‌های رایج، باز یا بسته‌نشدن درب است. این مشکل دارای راه‌حل‌های مختلفی است که باید با توجه به نوع مشکل در نظر گرفته‌شوند.

سرویس دوره‌ای تعمیر جک پارکینگ در تهران

همانطور که می‌دانید به منظور باز وبسته‌کردن درب‌های آهنی و سنگین، از جک پارکینگ می‌توان استفاده کرد. جک ریموتی، بازوبسته‌کردن این درب‌ها را راحت‌تر می‌کند. در نتیجه نیازی نیست که از خودرو پیاده شد! به همین دلیل این سیستم پرکاربرد باید به صورت دوره‌ای سرویس شود. خدمات سرویس دوره‌ای باید توسط تعمیرکار و افراد متخصص انجام شود تا سبب بروز خرابی در اجزای جک پارکینگ نشود.

این خدمات در مناطق مختلف آن مانند شرق تهران ارائه می‌شود. یکی از خدمات سرویس دوره‌ای، روغن‌کاری است که نقش زیادی در عملکرد مناسب این سیستم دارد. به همین علت همواره تعمیرکاران توصیه می‌کنند این مورد به صورت دوره‌ای انجام شود. به منظور تعمیر جک درب پارکینگ شمال تهران می‌توانید با شرکت  در تماس باشید.

خرابی اجزای جک درب پارکینگ در شرق تهران

همانطور که می‌دانید جک پارکینگ دارای اجزای مختلفی است. به همین دلیل هر کدام از اجزای آن ممکن دچار مشکل شوند. بخش‌های مختلف این سیستم مانند استاتور، رتور، دنده برندجی و میل ماردان هر کدام ممکن است در عملکرد خود دچار مشکل شوند. در این بخش اجزای جک پارکینگ به صورت جداگانه تفکیک و بررسی می‌شوند.

سیم‌پیچ یا استاتور جک پارکینگ

به سیم‌پیچ جک پارکینگ، استاتور گفته‌می‌شود و یکی از بخش‌های ثابت این سیستم است. این قطعه از چندین لایه فلزی تشکیل شده‌است و مانند یک استوانه به صورت توخالی است. روی استاتور شیارهایی وجود دارد که سیم‌پیچ درون آن قرار می‌گیرد. این سیم‌پیچ‌ها با نام کلاف نیز شناخته‌می‌شوند.

به این سیم‌ییچ‌ها کلاف نیز گفته‌می‌شود. استاتور نقش مهمی در عملکرد جک درب پارکینگ دارد و به همین دلیل از نظر عملکرد باید به صورت دقیق بررسی شود. درواقع این جزء مهم به عنوان تولید‌کننده یک میدان مغناطیسی در موتور درب عمل می‌کند. این بخش در موتور جک الکترومکانیک از بخش‌های مختلفی مانند هسته و سیم‌پیچ تشکیل شده‌است.

رتور جک درب پارکینگ

یکی از بخش‌های مهم جک ریموتی پارکینگ، رتور یا چرخانه است که بخش متحرک موتورالکتریکی محسوب می‌شود. این جزء از بخش‌هایی مانند هسته تشکیل‌شده‌است. شکاف‌های آن از متریالی مانند مس، آلومینیوم و به طور کلی آلیاژهای فلزات ساخته‌شده‌اند. میله‌ها در انتهایشان دارای پیچه‌هایی هستند که موجب بروز اتصال کوتاه می‌شوند.

بخش انتهایی رتور به شکل مارپیچ است که موجب انتقال حرکت این قطعه به چرخ‌دنده می‌شود. اغلب از رتور دنده برنجی برای جک پارکینگ استفاده می‌شود که دارای جنس سخت‌تری است و دوام بیشتری دارد.

دنده برنجی جک ریموتی

دنده برنجی همان چرخ‌دنده است که موجب انتقال جهت نیرو بین دو محور خواهدشد. طراحی این قطعه به گونه‌ای است که دارای دندانه با فاصله مساوی است. در صورتی که دندانه‌ها ساییده شوند، امکان استفاده از چرخ‌دنده‌های مجاور وجود دارد و انتقال نیرو از آن طریق انجام می‌شود. چرخ‌دنده موجب می‌شود که میل ماردان چرخیده‌شود. این پیچ بزرگ موجب می‌شود که مهره‌ ماردان به جلو یا عقب حرکت کند.

میل ماردان جک ریموتی

یکی از اجزای مهم جک پارکینگ، میل ماردان است که  به صورت مارپیچی طراحی شده‌است. این قطعه به گیربکس متصل است و موجب تبدیل حرکت موتور به صورت رفت‌وبرگشت می‌شود. البته میل ماردان به شفت جک پارکینگ نیز متصل است. این اتصال موجب می‌شود که پیستون جک حرکت کند.

تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران

تماس با شرکت تعمیر جک پارکینگ در شرق تهران

یکی از شرکت‌های ارائه دهنده‌خدمات در زمینه تعمیرات جک پارکینگ، دُر اتوماتیک است. می‌توانید با تماس با شرکت از خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای استفاده کنید. به همین منظور می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید. جک درب پارکینگ باید توسط متخصص عیب‌یابی شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوان مشکل خرابی جک ریموتی را برطرف کرد. تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران نیز توسط بهترین تکنسین‌ها انجام می‌شود.