تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان

فهرست مطالب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان، رفع نقص فنی، عیب‌یابی، سرویس دوره‌ای، خرابی اپراتور، سنسور، برد، حسگر و سایر اجزای این درب برقی با بهترین کیفیت توسط تعمیرکار انجام می‌شود. این خدمات در مناطق مختلف غرب تهران  مانند شهرک اکباتان به مشتریان ارائه می‌شود. در این راستا می‌توانید به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای، با همکاران ما در شرکت دُر اتوماتیک با شماره 09122947890 در تماس باشید.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یکی از محله‌های غرب تهران است. اگر در این منطقه ساکن هستید می‌توانید از انواع خدمات شرکت بهره‌مند شوید. تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک شیشه‌ای توسط بهترین تعمیرکاران انجام می‌شود. تعمیرکار سعی می‌کند که به جای تعویض قطعات، تا حد امکان قطعات این سیستم را تعمیر کند. در این صورت هزینه تعمیر درب اتوماتیک بسیار کمتر خواهد شد. به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان، می‌توانید با همکاران ما در شرکت در تماس باشید. در صورت تماس با شرکت امکان اعزام تعمیرکار با تجربه به محل وجود دارد. تعمیرات تخصصی بسیار متنوع هستند و شامل تمامی اجزای درب می‌شوند. این تعمیرات تخصصی عبارتند از:

  • تعمیر موتور درب اتوماتیک
  • عیب‌یابی کنترل باکس
  • تعمیرات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
  • تعمیر قطعاتی مانند سنسور چشمی، ریموت و سایر اجزای درب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان

عیب‌یابی درب اتوماتیک شیشه ای در تهران

همانطور که ذکر شد خدمات عیب‌یابی درب اتوماتیک در تهران در مناطق مختلف قابل ارائه است. این خدمات در محله غرب با سرعت بیشتری به مشتریان ارائه می‌شود. در صورت خرابی درب اتوماتیک می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت عیب‌یابی به محل مراجعه می‌کنند. باید به این نکته توجه کنید که اگر عیب‌یابی به درستی توسط تعمیرکار درب اتوماتیک انجام شود، در مدت زمان کوتاه‌تری می‌توان مشکل درب را حل کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود در این راستا از نیروی متخصص استفاده کنید.

به دلیل استفاده مدام از درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه و یا سایر مکان‌های تجاری، اداری و مسکونی، این سیستم بعد از مدتی دچار مشکل می‌شود. در نتیجه ممکن است نیاز به تنظیم مجدد یا ریست داشته باشد. در هر صورت باید این مراحل توسط نیروی متخصص انجام شود تا  بهترین نتیجه حاصل شود.

خدمات تعمیر درب اتوماتیک در غرب تهران

در غرب تهران خدمات تعمیر درب اتوماتیک توسط شرکت دُر اتوماتیک در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. می‌توانید با مراجعه به سایت انواع خدمات تعمیر درب اتوماتیک در این منطقه را مشاهده کنید. مناطقی مانند اکباتان، آپادانا، آزادی، صادقیه، ستاری و … تحت پوشش خدمات شرکت هستند. در نتیجه در کوتاه‌ترین زمان امکان اعزام نیرو به این مناطق از غرب تهران وجود دارد. علاوه بر مناطق ذکرشده خدمات شرکت برای مناطق مختلف تهران نیز قابل ارائه می‌باشد.

انواع خرابی رایج درب اتوماتیک شیشه ای کدامند؟

درب اتوماتیک شیشه ای دارای اجزای مختلفی است که هر کدام ممکن است دچار مشکل شوند. به عنوان مثال یکی از مشکلات رایج این سیستم، باز و بسته‌شدن خود به خود است که به دلایل مختلفی رخ  می‌‌دهد. به همین دلیل باید این مورد توسط تعمیرکار با دقت بررسی شود. در این بخش به برخی از انواع مشکلات رایج درب اتوماتیک شیشه ای که نیاز به تعمیر دارند، اشاره خواهیم کرد.

خرابی سنسور حرکتی درب

یکی از مشکلاتی که موجب از کار افتادن درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود، خرابی سنسور حرکتی است. این سنسور به منظور تشخیص حرکت فرد در محدوده معین طراحی شده‌است. به همین دلیل یکی از اجزای مهم درب اتوماتیک محسوب می‌شود. گاهی سنسور فرسوده یا کثیف می‌شود. در نتیجه ممکن است عملکرد آن دچار مشکل شود. به همین دلیل در صورت بروز مشکل سریعا باید این مشکل بر طرف شود.

فرسودگی و خرابی موتور

گاهی درب اتوماتیک شیشه ای به آرامی باز و بسته می‌شود. در برخی مواقع باز شدن درب نیز با مشکل مواجه است و اصلا باز نمی‌شود! این مورد اغلب اگر سنسور مشکلی نداشته باشد، به موتور ربط دارد. در اثر گذر زمان و فرسودگی موتور این مشکل ممکن است رخ دهد.  درواقع کند بودن درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع خرابی این سیستم محسوب می‌شود که بسیار رایج است. در صورتی که موتور کاملا خراب شود، ممکن است درب اصلا باز نشود.

استهلاک زنجیر، ریل و تسمه درب اتوماتیک

همانطور که ذکرشد، درب اتوماتیک اغلب در مکان‌های پرتردد نصب می‌شود و در اثر استفاده مداوم ممکن است درب دچار مشکل شود. اجزای این سیستم مانند زنجیر، ریل و تسمه اغلب در این حالت دچار فرسودگی می‌شوند. در نتیجه باید تعمیر یا در بیشتر مواقع باید تعویض شوند. قرقره و شیار هم از دیگر اجزایی هستند که  ممکن  است دچار فرسودگی شوند. به همین دلیل باید در سرویس دوره ای درب اتوماتیک یا هنگام تعمیر آن، به این اجزا دقت شود. روغن کاری درب اتوماتیک از روش‌هایی است که می‌تواند در کاهش استهلاک قطعات درب اتوماتیک تاثیرگذار باشد.

علت باز و بسته‌شدن خوکار درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

باز و بسته‌شدن خودکار درب اتوماتیک شیشه ای یکی از خرابی‌های رایح آن است. این مشکل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از شایع‌ترین دلایل باز وبسته‌شدن خود به خود درب اتوماتیک، تابش شدید نور طبیعی و مصنوعی به اپراتور است. در این حالت نور شدید موجب می شود که رادار کمتر کار کند. به همین دلیل باید این قطعه از تابش شدید در امان باشد. به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای اکباتان باید کلیه موارد ذکرشده برای عیب‌یابی توسط تعمیرکار بررسی شوند تا علت اصلی مشخص شود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای غرب تهران توسط تعمیرکاران با تجربه انجام می‌شود.

قیمت تعمیر درب اتوماتیک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به عوامل مختلفی دارد. به عنوان مثال نوع خرابی قطعات می‌تواند در هزینه تعمیر آن‌ها تاثیرگذار باشد. گاهی خرابی به حدی است که باید قطعه مورد نظر تعویض شود. در این حالت باید هزینه بیشتری پرداخت شود. مثلا موتور درب اتوماتیک شیشه ای دارای قیمت بالا است و در صورت خرابی باید تعویض شود. در نتیجه هزینه بیشتری برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید پرداخت شود.

به منظور عیب یابی درب برقی شیشه ای اکباتان می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید. با توجه به نوع مشکل، هزینه تعمیر درب اتوماتیک تعیین می‌شود. به همین دلیل باید تعمیرکار درب اتوماتیک به محل مراجعه کند و نسبت به عیب‌یابی آن از نزدیک اقدام کند.

تماس