تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای حکیمیه با اعزام بهترین متخصص به محل انجام می‌شود. این خدمات در کلیه مناطق شرق تهران مانند حکیمیه، در کوتاه‌ترین زمان قابل ارائه است. عیب‌یابی و نقص فنی موتور، اپراتور، چشمی، سنسور و سایر اجزای درب برقی، باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. بنابراین برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای با شماره 09122947890 می‌‎توانید تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک شیشه ای در حکیمیه

شرق تهران یکی از مناطق پرجمعیت این شهر محسوب می‌شود که امکان اعزام تعمیرکار به آن، توسط شرکت وجود دارد. تعمیرات به صورت تخصصی انجام می‌شود و در زمینه خرابی اپراتور، سنسور، موتور، چشمی، ریل، شفت و … امکان ارائه خدمات وجود دارد. انواع خرابی‌های رایح درب برقی شامل باز و بسته‌شدن خودکار درب، از کارافتادن درب اتوماتیک شیشه ای و … است. در بیشتر مواقع استهلاک قطعات و فرسودگی قطعات موجب می‌شود که عملکرد آن دچار اختلال شود. در اینجا به برخی از انواع تعمیرات تخصصی در زمینه درب اتوماتیک اشاره خواهیم کرد:

امروزه در بیشتر مکان‌های تجاری به منظور طراحی ورودی از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای مغازه، فروشگاه و سایر مکان‌های تجاری از درب برقی استفاده می‌شود. سرویس دوره ای و انجام خدماتی مانند روغن‌کاری می‌تواند در کاهش خرابی درب اتوماتیک تاثیرگذار باشند.

انواع خدمات تعمیر درب اتوماتیک شرق تهران

همانطور که می‌دانید امروزه خدمات متنوعی توسط شرکت‌های درب‌ اتوماتیک به مشتریان ارائه می‌شود. نصب، عیب‌یابی، تعمیرات و سرویس دوره‌ای از این دست خدمات می‌باشند. خدمات در تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با تماس مشتری، ارائه می‌شوند.  امروزه به دلیل کاربرد زیاد درب‌های برقی، این سیستم در فضاهای مختلف، امکان بروز مشکل نیز بیشتر از قبل شده‌است. در نتیجه کسانی که برای مغازه یا فروشگاه خود از درب برقی شیشه ای استفاده می‌کنند، بهتر است از تعمیرات و سرویس  دوره‌ای آن استفاده کنند.

باید به این نکته توجه کنید که در صورت بروز نقص فنی مانند از کار افتادن درب اتوماتیک، تنها باید متخصص این سیستم را بررسی کند. در این صورت وی می‌تواند بهترین روش را بری عیب‌یابی انتخاب کند. در صورتی که درب توسط افراد غیر حرفه ای بررسی شود، احتمال بروز آسیب به درب برقی نیز وجود دارد.

عیب‌یابی درب برقی شیشه‌ای در تهران

یکی از مواردی که باید در هنگام عیب‌یابی درب برقی شیشه‌ای مد نظر داشت، کشف دلیل خرابی است. با توجه به اینکه تعمیرکار با مشاهده آموزش تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای، تخصص کافی در این زمینه را دارد. به همین دلیل در همان بررسی اولیه می‌تواند نسبت به عیب یابی درب اقدام کند. در حال حاضر در بیشتر مناطق تهران از درب اتوماتیک شیشه ای برای ورودی مغازه و فروشگاه استفاده می‌شود. به همین دلیل نیاز به تعمیر درب، اجزا و یراق‌آلات آن نیز بیشتر از قبل مورد نیاز است. این خدمات در تهران و بخش‌های مختلف آن توسط بهترین تعمیرکار قابل انجام است. به همین دلیل می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما در تماس باشید. در حال حاضر این خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان قابل ارائه است. با توجه به نوع خرابی درب، هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای نیز متفاوت است.

خرابی‌های رایج درب اتوماتیک شیشه ای کدامند؟

درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل استفاده مدام ممکن است دچار مشکل شود. به همین دلیل باید تعمیرکار درب اتوماتیک با انواع خرابی آن آشنا باشد. اغلب چشمی و سنسور درب ممکن است درست عمل نکند. در نتیجه با ورود و خروج افراد، درب به صورت اتوماتیک باز و بسته نشود! به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران باید تعمیرکار سیستم را به صورت دقیق بررسی کند. گاهی نیز فرسودگی و خرابی موتور می‌تواند موجب شود که درب برقی کند باز شود. در ادامه به برخی از  خرابی‌های رایج درب اتوماتیک اشاره خواهیم کرد.

1- بروز خرابی در موتور درب اتوماتیک

موتور درب اتوماتیک یکی از بخش‌های مهم آن است که در اثر استفاده مداوم، استهلاک و فرسودگی ممکن است خراب شود. در صورتی که موتور فرسوده باشد، حرکت باز و بسته‌شدن درب به آهستگی صورت می‌گیرد. اگر این قسمت مهم به صورت کامل خراب شود، ممکن است درب دیگر به صورت اتوماتیک باز و بسته‌نشود و باید این قطعه تعویض شود. همانطور که می‌دانید تعویض برخی از قطعات مانند موتور، نیازمند صرف هزینه بیشتری است نسبت به سایر بخش‌ها. در نتیجه با توجه به نوع خرابی قطعات، قیمت تعمیرات مشخص می‌شود. با بروز خرابی در موتور درب برقی، باید توسط تعمیرکار درب اتوماتیک این قطعه بررسی و عیب‌یابی شود. رفع مشکل نیز از طریق تعویض یا تعمیر درب اتوماتیک قابل انجام است.

2- خرابی سنسور درب

تشخیص حرکت افراد در هنگام عبور و مرور از درب بر عهده سنسور درب اتوماتیک است. در نتیجه این بخش باید دارای عملکرد مناسبی باشد تا افراد در تردد دچار مشکل نشوند. در صورت بروز مشکل در آن، طبیعتا درب نمی‌تواند حرکت افراد را تشخیص دهد. این مورد ممکن است زمانی نیز رخ دهد که درب اتوماتیک به طور کلی فرسوده و مستهلک شده‌است. بنابراین باید تعمیرکار به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در حکیمیه باید این سیستم و بخش‌هایی مانند سنسور را به  صورت دقیق بررسی کند.

قیمت تعمیر درب برقی شیشه ای چقدر است؟

یکی از سوالات رایج مشتریان این است که قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای چقدر است. همانطور که ذکر شد این سیستم از اجزای متنوعی تشکیل شده‌است و به همین دلیل این سیستم باید بررسی شود و بعد از تشخیص مشکل درب برقی، با توجه به نوع خرابی هزینه تعمیرات تعیین شود. به عنوان مثال تعمیر یا تعویض قطعاتی مانند موتور، هزینه بیشتری نیاز دارد. از این رو باید قبل از تعیین هزینه، قطعه خراب به صورت دقیق بررسی شود. تعمیرکار درب اتوماتیک با توجه به نوع خرابی، قیمت خود را پیشنهاد می‌دهد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در شرق تهران توسط بهترین تکنسین ها قابل ارائه است.

می‌توانید به منظور تعمیر قطعات مختلف درب اتوماتیک، با شماره 09122947890 در تماس باشید. همکاران ما در تیم دُر اتوماتیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به اعزام تعمیرکار به محل اقدام می‌کنند. در این راستا خدمات متنوعی توسط تعمیرکار به مشتری ارائه می‌شود. علاوه بر آن نیز خدماتی مانند سرویس دوره‌ای نیز قابل ارائه است. به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای حکیمیه، می‌توانید با شرکت در تماس باشید.

تماس