تعمیر کرکره برقی غرب تهران

تعمیر کرکره برقی غرب تهران، عیب یابی موتور، تشخیص علت باز و بسته‌نشدن درب، تمام شدن باتری، از ریل خارج شدن، خرابی میکروسوئیچ، نیمه باز ماندن کرکره و … توسط تیم حرفه‌ای و متخصص در مدت زمان کوتاه انجام می‌شود. این خدمات برای همشهریان در مناطق غرب تهران از بخش های شمالی تا جنوبی مانند تهرانسر، پونک، ستاری، چیتگر، سردار جنگل، صادقیه، مرزداران و اکباتان با اعزام تعمیرکار به محل انجام می‌شود. کافی است با شماره 09122947890 تماس بگیرید. تیم حرفه‌ای و متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به عیب‌یابی کرکره اتوماتیک اقدام می‌کنند.

امروزه از کرکره برقی به جای کرکره‌های قدیمی استفاده می‌شود. با توجه به همه‌گیری استفاده از این نوع درب اتوماتیک، طبیعتا نیاز به تعمیر آن نیز بیشتر از قبل احساس می‌شود. در صورتی که قطعات آن مانند موتور سالم باشند، هزینه تعمیر کرکره اتوماتیک زیاد نیست؛ اما در صورت خرابی این قطعات، باید هزینه بیشتری پرداخت شود. خدماتی مانند تعمیر جک درب اتوماتیک غرب تهران نیز توسط تعمیرکاران ارائه می‌شود. در این مطلب سعی داریم که در مورد خدمات و سرویس دوره ای دُر اتوماتیک در منطقه عرب تهران صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع خدمات تعمیر کرکره برقی غرب تهران

همانطور که گفته شد خدماتی مانند تعمیر کرکره برقی و سرویس دوره‌ای از طریق تعمیرکاران و متخصصین در شرکت ارائه می‌شود. تعمیرکار کرکره اتوماتیک ابتدا برای بررسی مشکل و عیب‌یابی به محل مورد نظر، مراجعه می‌کند. در صورت مراجعه در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام می‌شود. در این بخش خدماتی که توسط شرکت به مشتری ارائه می‌شود را ذکر خواهیم کرد.

  • اعزام تعمیرکار کرکره برقی به محل برای عیب‌یابی
  • تعمیر یا تعویض قطعه خراب در محل
  • امکان حمل قطعه دارای مشکل به شرکت برای انجام تعمیرات
  • امکان سرویس دوره‌ای توسط تعمیرکاران مجرب و باتجربه

تعمیر کرکره برقی غرب تهران

تمامی خدمات ذکرشده در صورت بروز مشکل قابل ارائه هستند. باید در نظر داشته‌باشید در صورتی که سرویس به صورت دوره‌ای انجام شود، امکان بروز مشکلات جدی در کرکره برقی بسیار کمتر خواهدبود. به همین دلیل توصیه می شود که خدمات تعمیر را به صورت سرویس دوره‌ای دریافت کنید. بنابراین در صورتی که ساکن غرب تهران هستید می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. البته شرکت دُر اتوماتیک خدمات خود را به سایر مناطق تهران نیز ارائه می‌دهد. تعمیر کرکره برقی شرق تهران از این دست خدمات می‌باشد.

دلایل خرابی کرکره اتوماتیک کدامند؟

برخی از مشکلات پیش آمده برای درب‌های اتوماتیک مانند کرکره برقی، موجب نیاز مشتری به دریافت خدمات تعمیر و تعویض قطعات می‌شوند. به عنوان مثال باز و بسته‌نشدن درب یکی از مشکلات رایج در این سیستم می‌باشد. این مشکل بسیار رایج به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که در این مطلب به آن به صورت کامل‌تری اشاره خواهیم کرد. در این بخش به برخی از دلایل خرابی کرکره اتوماتیک اشاره خواهیم کرد:

باز و بسته نشدن درب کرکره برقی

گاهی کرکره برقی به دلیل بروز اشکال در سیستم برقی، باز و بسته نمی‌شود. به همین دلیل در ابتدا تعمیرکار نسبت به بررسی برق ورودی آن، اقدام می‌کند. گاهی نیز علت این مشکل به خرابی موتور برمی‌گردد. به همین دلیل باید این قسمت مهم توسط تعمیرکار بررسی شود. در برخی مواقع نیز عدم عملکرد درست سنسور می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود. در هر صورت باید هر سه مورد توسط تعمیرکار به دقت بررسی شوند.

گیر کردن کرکره اتوماتیک

برخی اوقات در هنگام باز و بسته‌کردن کرکره اتوماتیک، درب آن گیر می‌کند. در این صورت معمولا می‌توان کرکره را به صورت دستی حرکت داد. اغلب این گونه‌ مشکلات به دلیل عدم سرویس دوره‌ای و روغن‌کاری اتفاق می‌افتند. ممکن است با خرابی موتور کرکره برقی نیز این مشکل رخ دهد. با تعمیر کرکره برقی غرب تهران می‌توان این مشکل را بررسی و رفع کرد.

آهسته حرکت کردن درب کرکره برقی

از رایج‌ترین مشکلات درب های برقی، کندی حرکت آن‌ها در هنگام باز و بسته‌شدن است. معمولا در این مواقع فنر کرکره دچار مشکل می‌شود و در نتیجه باید فنر تعویض شود. این قطعه دارای طول عمر مشخصی است که بعد از استفاده مداوم ممکن است دچار فرسودگی و استهلاک شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که با انجام سرویس دوره‌ای، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم.

خرابی ریموت کرکره اتوماتیک

گاهی حتی با فشردن دکمه ریموت نیز، کرکره کار نمی‌کند! در این صورت در ابتدا باید باتری ریموت کنترل چک شود. در صورتی که باتری تمام شده باشد، باید نسبت به تعویض آن اقدام شود. برخی اوقات نیز عواملی مانند ایجاد ضربه به ریموت، رسیدن رطوبت به آن موجب می‌شود که این قطعه دچار مشکل شود. در نتیجه حتی با فشردن دکمه ریموت نیز ممکن است کرکره کار نکند. در این صورت باید برای تعمیر کرکره برقی غرب تهران با تعمیرکار در تماس باشید.

با استفاده از ریموت می‌توانید بدون پیاده‌شدن از خودرو، در جهت تعمیر درب اقدام کرد. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از کرکره‌های قدیمی برای درب پارکینگ، مغازه و فروشگاه استفاده نکنند. به همین دلیل نیاز به تعمیرات این سیستم به صورت دوره‌ای بیشتر می‌شود.

قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران

در شهر تهران می‌توانید تنها با یک تماس، مشکل و خرابی پیش‌آمده برای کرکره برقی خود را رفع کنید. هزینه تعمیر کرکره برقی در تهران با توجه به نوع خرابی و قطعه دارد. اگر خرابی مربوط به ریموت و تمام‌شدن باتری باشد با هزینه بسیار کمی می‌توان مشکل را برطرف کرد؛ اما در صورتی که خرابی مربوط به قسمت‌های مهمی مانند موتور باشد، طبیعتا هزینه تعمیرات بیشتر خواهدشد. موتور کرکره برقی در ایران اغلب از نوع توبلار یا ساید انتخاب می‌شود. با توجه به میزان تردد یا سنگینی درب، می‌توان از موتور مناسب برای کرکره اتوماتیک استفاده کرد.

تماس با تعمیرکار کرکره برقی در غرب تهران

تعمیرکار کرکره برقی با اعزام به محل می‌تواند نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. در مناطقی مانند غرب تهران امکان اعزام تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. می‌توانید از طریق تماس با همکاران ما در شرکت دُر اتوماتیک، از خدمات ما استفاده کنید. در این راستا می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید.پیشنهاد می‌کنیم که در صورت بروز مشکل، بدون تخصص اقدام به تعمیر کرکره اتوماتیک نکنید. زیرا ممکن است به این سیستم آسیب وارد شود و در نتیجه هزینه بیشتری برای تعمیر آن باید پرداخت شود.