دلایل بسته نشدن‌ جک‌ پارکینگ

فهرست مطالب

تعمیر و نگهداری جک پارکینگی در زمستان

دلایل بسته نشدن‌ جک‌ پارکینگ

استفاده از کرکره های برقی الکترونیک برای پارکینگ، آسایش زیادی را به ارمغان آوردست. اما گاهی اختلالاتی در عملکرد آنها به وجود می‌آید. این مقاله را ما به موضوع دلایل بست نشدن کامل جک پارکینگ ، تنظیم جک درب پارکینگ ، باز شدن خود به خود درب پارکینگ وسایر موارد مشابه اختصاص دادیم. با توجه به عبور و مرور بسیار زیادی که در پارکینگ‌ها وجود دارد، یکی از مشکلاتی که برای این نوع کرکره ها به وجود می آید، ممکن است ناشی از همین مورد باشد و یا اینکه موتور و یا سایر قطعات به کار رفت در آن، از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد و به همین دلیل دچار مشکلاتی در درب پارکینگ می شوند.

قبل از اینکه در رابطه با علل احتمالی خراب شدن درب پارکینگ اطلاعاتی به شما ارائه کنیم، بهتر است این موضوع را بدانید که  تعمیر خرابی درب پارکینگ و همچنین ارزیابی آن تنها توسط یک فرد متخصص، امکان پذیر می باشد.یک متخصص در این زمینه می تواند به صورت اصولی و درست، علاوه بر عیب‌یابی، تعمیر مناسبی نیز داشته باشد. تنها استثنا در این مورد به موضوع مشکلات سطحی مربوط می شود که ما جهت آشنایی شما، به علل احتمالی آنها  نیز خواهیم پرداخت.

مشکل دلایل بست نشدن‌ جک‌ پارکینگ

دلایل بست نشدن‌ جک‌ پارکینگ: روغن کاری لولای درب پارکینگ ها، از مواردی است که موجب می شود باز و بست کردن آنها به راحتی و سهولت انجام شود. در صورتی که روغن کاری درستی صورت نگرفته باشد، این مسئله باعث می شود مشکلاتی در باز و بست کردن به وجود می آید. در این شرایط باید جهت تنظیم نیروی جک ها اقدام کنید.اگر مشکل از روغن کاری درب پارکینگ باشد، احتمالاً درب پارکینگ گیر می کند. و یکی دیگر از علت های گیر کردن آن، ممکن است شرایط آب و هوایی که در آن قرار دارید باشد.

وجود مشکل در سیستم برق (دلایل بست نشدن‌ جک‌ پارکینگ)

یکی از دلایل بست نشدن کامل جک پارکینگ ،وجود مشکلاتی در سیستم برق یا قطع جریان برق یا اتصالی در سیستم برق ممکن است باشد. بنابراین مشکل جریان برق و اتصال آن به درب پارکینگ، یکی از عواملی است که بررسی نمودن آن، هنگام عیب یابی ضروری به نظر می‌رسد.

مشکل در فیوز درب پارکینگ

یکی از اشتباهاتی که متاسفانه برخی از مشتریان ما دارند، سیستم برق را از دستگاه جدا می کنند. یا یکی از راهکارهای آنها، خاموش نمودن فیوز برق می باشد. این مسئله موجب می‌شود که گاهی شاهد اتصالی ها و یا نوسان برق باشیم. لازم به ذکر است در صورتی که با  مشکل فیوز درب پارکینگ مواجه باشید، تعمیرکاران ما تلاش می کنند تا این مسئله را به بهترین شکل برایتان برطرف نمایند.

مشکل در تنظیم جک درب پارکینگ

یکی دیگر از دلایل بست نشدن کامل جک پارکینگ ، ممکن است به تنظیم جک درب پارکینگ مربوط باشد. موتور کرکره ممکن است پس از باز شدن به صورت روشن باقی مانده باشد و برق موتور قطع نشده و در حال حرکت باشد. گاهی علت، ب وجود آمدن مشکل فعال نشدن مگنت انتهای ریل خواهد بود. تنظیم مجدد مگنت های روی ریل و رفع عیب های ب وجود آمد در آنها،  تنها توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌تواند به طور صحیح انجام شود. تا ریل روی جای صحیح خود قرار گیرد و مشکل باز و بست کردن آن را از بین ببرد.

 بسته نشدن یک لنگه در

یکی از بدترین حالت هایی که می توانید در رابطه با کرکره های برقی تجربه کنید، بست نشدن کامل درب پارکینگ و یا باز بودن آن می باشد. در این شرایط، ابتدا می توانید کرکره را کاملاً خلاص کرده و به صورت دستی برای بست  شدن آن اقدام نمایید. دقت داشته باشید که قبل از انجام این عمل، به محیط آن نیز توجه کنید. زیرا گاهی ممکن است به دلیل قرارگیری  شیئی در مسیر آن، امکان بست شدن کرکره وجود نداشته باشد. بررسی چرخ کرکره ها نیز از دیگر مواردی است که ما به هنگام بررسی دلایل بست نشدن کامل جک پارکینگ  مورد توجه قرار می دهیم. در صورتی که بلبرینگ ها دچار مشکلی شد باشند؛ که از جمله آن می‌توان به خورد شدن یا زنگ زدگی اشار نمود. و سرویس درستی برای آنها وجود نداشته باشد، دچار مشکل باز و بست کردن خواهند شد.

عمده‌ترین‌دلایل‌بسته‌نشدن‌کامل‌جک‌پارکینگ‌چیست؟

دلایل بسته نشدن‌ جک‌ پارکینگ: آنچه تاکنون در رابطه با علل بسته نشدن درب پارکینگ ارائه شد در رابطه با بررسی همه جانبه عوامل مختلف می باشد اما یکی دیگر از مواردی که می توان به آن توجه نمود این است که فتوسل که بر روی در وصل شده است را حتماً به صورت درست و دقیق چک کنیم. در صورت بررسی دقیق تر، چنانچه مشکلی در فتوسل وجود نداشت و یا مانعی در این زمینه نبود، اما هنوز با این مشکل مواجه بودید حتماً لازم است با یک کارشناس تماس حاصل نمایید. با هریک از دلایل بهم خوردن تنظیم ارتفاع موتور ساید و توبولار کرکر برقی مواجه شدین با ما در تماس باشین.

مشکل‌به‌وجود‌آمده‌به‌علت‌روشن‌نشدن‌فلاشر‌درب‌پارکینگ 

روشن نشدن فلاشر درب پارکینگ  یکی دیگر از عواملی است که موجب می شود کرکره های برقی نتوانند به درستی عمل نمایند.‌ در‌صورتی‌که‌لامپ‌فلاشر‌دچار مشکلی شد باشد و یا اینکه به طور کامل سوخت باشد، با تعویض لامپ،‌این‌مسئله‌قابل‌حل‌می‌باشد. نکته مهم به هنگام تعویض لامپ فلاشر، همسان بودن وات و یا مشابه بودن آن است (بدین معنی که لامپ قبلی و جدید حتما باید از نظر میزان برق مصرفی یکسان و یا مشابه باشند). نکته مهم به هنگام نصب فلاشر، قرارگیری در محلی است که آب به راحتی به آن نفوذ پیدا نکند.

مشکل در ریموت برقی 

ساده ترین‌دلایل بست نشدن‌کامل جک پارکینگ را می‌توان به همین مورد مربوط دانست. جالب‌است‌بدانید، گاهی ما به دنبال علل بسیار‌مهم و یا تخصصی می باشیم. اما پس از بررسی ها، شاید متوجه شویم که علت کم اهمیت تری موجب این مسائل شدست. با توجه به اتوماتیک بودن و داشتن ریموت‌کرکر های برقی پارکینگ،‌گاهی‌‌مشکلات ب وجود آمد به دلیل‌قیمت‌آنها‌خواهد‌بود. سیستم های الکترونیکی به گونه ای طراحی شدند که به راحتی آسیب پذیر هستند در صورتی که ریموت ها دچار ضربه ای شد باشند.

و یا در معرض‌رطوبت آب و هوا قرار گرفت باشند، دچار مشکلاتی می‌شوند و همین موضوع موجب می‌شود که امکان باز و بست کردن درب پارکینگ برای شما وجود‌نداشت باشد. در رابطه با اینکه آیا امکان تعمیر ریموت شما وجود خواهد‌داشت‌یا‌خیر؟ بهتر است با‌کارشناسان ما در این زمینه تماس‌حاصل نمایید. همچنین‌برای تعویض ریموت به طور کلی‌نیز‌می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نموده و خرید خود را با اطمینان کامل به انجام برسانید.

مشکل‌به‌وجود‌آمده‌در‌باتری

دلایل بسته‌نشدن‌‌جک‌‌پارکینگ: یکی دیگر از‌دلایل ساده ای که‌ممکن‌است ما آن را در درجه آخر قرار دهیم، چک کردن باتری است. در‌صورتی‌که ریموت شما با عملکرد نادرستی مواجه باشد،، می توانید باتری های ریموت را چک نموده و در صورت نیاز، آنها را تعویض کنیم.یکی از‌دلایل بسته نشدن کامل جک پارکینگ می باشد. برای اطمینان از اینکه آیا مشکل از باتری یا اینکه از خود دستگاه و یا سایر موارد و اجزای کرکره برقی اتوماتیک است یا خیر؟ کافیست نسبت به تعویض باتری ریموت اقدام نمایید. در‌صورتی‌که با تعویض باتری، مشکلات بوجود آمد حل شود می توانید اطمینان پیدا کنید که مشکل از باتری است و نیاز‌به‌اقدامات جدی تر‌نخواهید داشت.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا به مهم ترین دلایل بست نشدن کامل جک پارکینگ و همچنین ‌بسته نشدن یک لنگه در،تنظیم جک‌درب پارکینگ. علت روشن‌شدن فلاشر درب پارکینگ و  فیوز درب پارکینگ اشاره نماییم. می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید.برای تعمیر موتور کرکره برقی تعمیر درب ریموتی تعمیر جک برقی تعمیر درب اتوماتیک تعمیر جک کنترلی تعمیر درب شیشه ایی با ما در تماس باشین.

تماس