کرکره-برقی

کرکره برقی و روش ایمن برای کرکره برقی ها:

کرکره برقی یک راه حل عالی برای مشکلات ایمنی ارائه می‌دهد، هرچند کرکره برقی ها قطعات سنگین ماشین آلات صنعتی هستند.

از آنجایی که تمام آیتم هایی که به صورت الکترونیکی تعبیه شده اند، احتمال نقصان و خرابی هایی دارند.

از این رو باید برای مقابله با آن‌ها آماده باشیم. به هر حال، هیچ کس نمی خواهد کرکره برقی مارک جدید او، سقوط کند و باعث آسیب و صدمه شود.

خوشبختانه چندین راهنمایی، برای شرکت سازنده، برای مقابله با آن وجود دارد و رهنمودهای ایمنی نیز برای صاحبان کرکره برقی وجود دارد تا آن را دنبال کنند و مانع رخداد حادثه های شوند.

رهنمودها

مانند بیشتر چیزها، کرکره برقی ها نیز مستعد انتقاد در حوزه ایمنی خود هستند؛ چرا که وقتی از آن ها به درستی استفاده نشود، امکان آسیب و صدمه وجود دارد. برای مثال، افراد بزرگسال یا کودکانی که در زمان بالا رفتن کرکره برقی در زیر آن پرسه می زنند و سقوط کرکره، تا چند متری روی زمین را می پوشاند؛ یا اینکه کرکره شاید به درستی کار نکند و به طور ناگهانی بسته شود. به منظور جلوگیری از رخداد این نوع حادثه ها، دنبال کردنِ ایمنی کرکره برقی، حائز اهمیت است. در اینجا به تعدادی رهنمودهای ایمن برای کرکره برقی اشاره می شود که دانستن آن ها به شما در پیشگیری از خطرات کمک می کند.

  • تمام دستگیره های بالقوه باید از در کرکره ای جدا شود تا در زمان بالا رفتن کرکره، کسی آن را نگه ندارد و باعث حادثه نشود.

  • درهایکرکره برقی باید طبق یک روند منظم بررسی شود تا مطمئن شویم که هر نوع مسئله یا خرابی قبل از این که خطرناک شود، پیدا و تعمیر می شود.

  • هوشمندانه است که وسیله «مانع حرکت» نصب کنیم تا وزنی که کرکره در زمان بالا رفتن و پایین رفتن دارد را کنترل می کند و اگر یک اتفاق در حال رخ دادن باشد، مانع حرکت آن می شود.

رهنمودهای ایمن برای کرکره های برقی

وسایل ایمنی

درست است که انجام اقداماتی برای جلوگیری از رخداد یک حادثه، برای صاحب کرکره برقی خوب است، اما همه چیز به ساخت آن بستگی دارد. تعدادی اجزای اصلی وجود دارد که در طراحی کرکره به کار گرفته شده اند تا تضمین کنند که آن‌ها تا جای ممکن ایمن هستند. این امر نه تنها به قوت قلب مردم کمک می‌کند، بلکه دنیای صنعتی را نیز تغییر می دهد. در اینجا تعدادی ویژگی درباره این تجهیزات ایمنی وجود دارد:

  • ترمز ایمن، یکی از مهم ترین قطعات در کرکره است و آن مکانیسمی است که اگر کرکره بدون انتظار شروع به سقوط کند، فعال می شود. شما هیچ وقت نمی دانید در آن زمان چه کسی در زیر کرکره قرار دارد؛ بنابراین این ویژگی مانع از یک مرگ ناشی از خرابی کرکره برقی در مسیر می شود. در حالی که چنین مثال هایی به ندرت پیدا می شوند، اما این وسیله تقریبا بر روی هر کرکره ای که در بازار وجود دارد، نصب می شود.

  • گاهی اوقات حادثه ها بر متصدی، بخاطر یک مشکل کاملا نامربوط رخ می دهد؛ مانند غش کردن. اگر متصدی نتواند وسیله را کنترل کند، این وسیله به طور خودکار فعال می شود و مانع آسیب رسیدن به خود فرد یا یک فرد دیگر می شود.

ما در اینجا متخصصانی در زمینه تعمیردرب پارکینگ و درب های کرکره ای داریم و می خواهیم مطمئن شویم که هر کدام از مشتریان احساس امنیت می کنند و مشکلی با خرید خود ندارند. بدیهی است که تجهیزات صنعتی قرار است، برای انسان ها آرامش خیال فراهم کنند، نه نگرانی!

با ما در تماس باشید

 

درب-کرکره-برقی

کرکره برقی