شرکت تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران  تعمیرات کرکره های برقی غرب تهران.

تعمیر کرکره برقی غرب تهران

عیب یابی موتور، تشخیص علت باز و بسته‌نشدن درب، تمام شدن باتری، از ریل خارج شدن، خرابی میکروسوئیچ، نیمه باز ماندن کرکره و … توسط تیم حرفه‌ای و متخصص در مدت زمان کوتاه انجام می‌شود. این خدمات برای همشهریان در مناطق غرب تهران از بخش های شمالی تا جنوبی مانند تهرانسر، پونک، ستاری، چیتگر، سردار جنگل، صادقیه، مرزداران و اکباتان با اعزام تعمیرکار به محل انجام می‌شود. کافی است با شماره 09122947890 تماس بگیرید. تعمیر کرکره برقی در غرب تهران تهرانسر ، تیم حرفه‌ای و متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به عیب‌یابی کرکره اتوماتیک اقدام می‌کنند.

موارد مشابه : تعمیر کرکره برقی در تهران

 

امروزه از کرکره برقی در غرب تهران به جای کرکره‌های قدیمی استفاده می‌شود. با توجه به همه‌گیری استفاده از این نوع درب اتوماتیک، طبیعتا نیاز به تعمیر آن نیز بیشتر از قبل احساس می‌شود. در صورتی که قطعات آن مانند موتور سالم باشند، هزینه تعمیر کرکره اتوماتیک زیاد نیست؛ اما در صورت خرابی این قطعات، باید هزینه بیشتری پرداخت شود. خدماتی مانند تعمیر جک درب اتوماتیک غرب تهران نیز توسط تعمیرکاران در کنار تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران ارائه می‌شود. تعمیرات کرکره های برقی در غرب تهران پونک، در این مطلب سعی داریم که در مورد خدمات و سرویس دوره ای دُر اتوماتیک در منطقه غرب تهران صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع خدمات تعمیر کرکره برقی غرب تهران

همانطور گفته شد خدماتی مانند تعمیر کرکره برقی و سرویس دوره‌ای از طریق تعمیرکاران و متخصصین در شرکت ارائه می‌شود. تعمیر کرکره برقی شبانه روزی ، تعمیرکار  برای تعمیر کرکره های برقی اتوماتیک در غرب تهران ابتدا برای بررسی مشکل و عیب‌یابی به محل مورد نظر، مراجعه می‌کند. در صورت مراجعه در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام می‌شود. تعمیر کرکره برقی غرب تهران ستاری، در این بخش خدماتی که توسط شرکت به مشتری ارائه می‌شود را ذکر خواهیم کرد.

"</p

تعمیر کرکره برقی شبانه روی غرب تهران

تمامی خدمات ذکرشده در صورت بروز مشکل قابل ارائه هستند. باید در نظر داشته‌باشید در صورتی که سرویس به صورت دوره‌ای انجام شود، امکان بروز مشکلات جدی در تعمیر کرکره برقی غرب تهران بسیار کمتر خواهدبود. به همین دلیل توصیه می شود که خدمات تعمیر را به صورت سرویس دوره‌ای دریافت کنید. تعمیر کرکره برقی در غرب تهران چیتگر، بنابراین در صورتی که ساکن غرب تهران هستید می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. البته شرکت دُر اتوماتیک خدمات خود را به سایر مناطق غرب تهران نیز ارائه می‌دهد. تعمیر کرکره برقی شرق تهران از این دست خدمات می‌باشد.

 

تعمیر کرکره برقی در غرب تهران به تمام مناطق غرب تهران توسط  دوراتوماتیک در سریع ترین زمان به محل مورد نظر ارسال می شود. مناطقی همانند: سعادت آباد، شهرک غرب، جنت آباد، سردارجنگل، شهران، آریا شهر، صادقیه، آیت اله کاشانی، میدان المپیک، منطقه 22 تهران ،میدان آزادی، استادمعین و…

اگر کرکره اتوماتیک شما خراب است و دنبال تعمیر کرکره برقی  در غرب تهران هستید، میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط  شرکت دوراتوماتیک با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

 

شماره تماس: 09122947809

 

هزینه تعمیر کرکره اتوماتیک برقی در تهران

در شهر تهران و تعمیر کرکره برقی در غرب تهران می‌توانید تنها با یک تماس، مشکل و خرابی پیش‌آمده برای کرکره برقی خود را رفع کنید. هزینه تعمیر کرکره برقی در تهران با توجه به نوع خرابی و قطعه دارد. اگر خرابی مربوط به ریموت و تمام‌شدن باتری باشد با هزینه بسیار کمی می‌توان مشکل را برطرف کرد؛ اما در صورتی که خرابی مربوط به قسمت‌های مهمی مانند موتور باشد، طبیعتا هزینه تعمیرات بیشتر خواهدشد. موتور کرکره برقی در ایران اغلب از نوع توبلار یا ساید انتخاب می‌شود. تعمیر کرکره برقی غرب تهران صادقیه ، با توجه به میزان تردد یا سنگینی درب، می‌توان از موتور مناسب برای کرکره اتوماتیک استفاده کرد.

تلفن تعمیرکار کرکره برقی در غرب تهران

تعمیرکار کرکره برقی غرب تهران با اعزام به محل می‌تواند نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. در مناطقی مانند غرب تهران امکان اعزام تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. می‌توانید از طریق تماس با همکاران ما در شرکت دُر اتوماتیک، از خدمات ما استفاده کنید. در این راستا می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید.پیشنهاد می‌کنیم که در صورت بروز مشکل، بدون تخصص اقدام به تعمیر کرکره اتوماتیک نکنید. تعمیر کرکره برقی غرب تهران صادقیه،  زیرا ممکن است به این سیستم آسیب وارد شود و در نتیجه هزینه بیشتری برای تعمیر آن باید پرداخت شود.

بهترین شرکت خدمات کرکره برقی در غرب تهران

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر کسی رخ دهد خرابی وسایل یا لوازمی است که انتظار خراب شدنش را در آن لحظه نداریم. اما باید انتظار خرابی را برای هر وسیله ای داشته باشید و چه بهتر که قبل از اینکه آن خرابی سراغ شما بیاید از عوامل آن عیب و نحوه تعمیر آن آگاه باشید چرا که ممکن است دانستن علت و رفع آن در لحظه خرابی، باعث شود از هزینه های بیشتر جلوگیری شود.

یکی از وسایلی که به صورت روزمره در مغازه ها، فروشگاه ها، پارکینگ ها و … از آن استفاده می شود، کرکره برقی می باشد. درب هایی که دارای کرکره برقی هستند، در طول روز بارها مورد استفاده قرار گرفت و باز و بست می شوند، از این رو احتمال بروز مشکل و خراب شدن آنها وجود دارد. در صورتی که کرکره برقی شما دچار خرابی شدست، می توانید برای تعمیر آن از تکنسین های متخصص دُراتوماتیک کمک بگیرید.

مرکز تعمیر کرکره برقی درغرب تهران، ( سرویس و تعمیرات انواع کرکره برقی فروشگاهی، ساختمانی و …) را با استفاده از قطعات فابریک  بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد. در صورتی که کرکره برقی شما بالا و پایین نمی رود، کند شدست، گیر کردست و … می توانید با شماره 09122947809 تماس بگیرید و از خدمات در محل با گارانتی معتبر و فاکتور رسمی بهره مند شوید.

تعمیرات کرکره های برقی در غرب تهران

آیا به دنبال خدمات نصب و تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران هستید؟ شرکت “سرویس در” با بیش از 10 سال تجربه درخشان در ارائه خدمات نصب، نگهداری و بع عنوان بهترین شرکت تعمیر کرکره های برقی غرب تهران فعالیت می‌کند. یکی از ویژگی های برجسته شرکت “سرویس در” نسبت به رقبا، ارائه خدمات 24 ساعته در تمام روزهای هفته است. تیم ما از تکنسین های ماهر و مجرب تشکیل شدست که با استفاده از تجهیزات پیشرفته، به شما خدماتی با کیفیت و قابل اعتماد ارائه می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت خدمات، با ما تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی در غرب تهران با دُراتوماتیک

خرابی کرکره برقی موضوعی جدی است که باید سریع به آن رسیدگی شود. اگر این کرکره دچار خرابی شود ساکنین از اینکه نمیتوانند ماشین های خود را از پارکینگ خارج کنند و یا وارد کنند به شدت ناراحت خواهند شد و سبب چالش برای مدیر ساختمان می شود و حتی ممکن است با یک شب پارک کردن خودرو در بیرون از پارکینگ اتفاق ناگواری رخ دهد که سالها در صدد جبران این خسارت باشند.

 

اگر کرکره برقی مربوط به مغازه باشد و دچار خرابی شود، اگر سریع رسیدگی نشود سبب خسارت برای آن مغازه و واحد تجاری می شود چرا که کسب درآمد در یک روز و یا حتی چند روز دچار اختلال خواهد شد.

این موضوع برای انبارهای صنعتی، خودروهای خدماتی و … به همین صورت است و خرابی یک کرکره معادل خسارت روزانه اقتصادی است. دوراتوماتیک در تلاش است بتواند در سریع ترین زمان نیروهای خود را  به محل شما برای انجام امور تعمیرات ارسال کند.

دلایل خرابی کرکره اتوماتیک کدامند؟

برخی از مشکلات پیش آمده برای درب‌های اتوماتیک مانند کرکره برقی، موجب نیاز مشتری ب دریافت خدمات تعمیر و تعویض قطعات می‌شوند. به عنوان مثال باز و بسته‌نشدن درب یکی از مشکلات رایج در این سیستم می‌باشد. این مشکل بسیار رایج به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که در این مطلب به آن به صورت کامل‌تری اشاره خواهیم کرد. در این بخش به برخی از دلایل خرابی کرکره اتوماتیک اشاره خواهیم کرد:

باز و بسته نشدن درب کرکره برقی

گاهی کرکره برقی به دلیل بروز اشکال در سیستم برقی، باز و بست نمی‌شود. به همین دلیل در ابتدا تعمیرکار نسبت به بررسی برق ورودی آن، اقدام می‌کند. گاهی نیز علت این مشکل به خرابی موتور برمی‌گردد. به همین دلیل باید این قسمت مهم توسط تعمیرکار بررسی شود. در برخی مواقع نیز عدم عملکرد درست سنسور می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود. در هر صورت باید هر سه مورد توسط تعمیرکار به دقت بررسی شوند.

گیر کردن کرکره اتوماتیک

برخی اوقات در هنگام باز و بسته‌کردن کرکره اتوماتیک، درب آن گیر می‌کند. در این صورت معمولا می‌توان کرکره را به صورت دستی حرکت داد. اغلب این گونه‌ مشکلات به دلیل عدم سرویس دوره‌ای و روغن‌کاری اتفاق می‌افتند. ممکن است با خرابی موتور کرکره برقی نیز این مشکل رخ دهد. با تعمیر کرکره برقی غرب تهران می‌توان این مشکل را بررسی و رفع کرد.

آهسته حرکت کردن درب کرکره برقی

از رایج‌ترین مشکلات درب های برقی، کندی حرکت آن‌ها در هنگام باز و بسته‌شدن است. معمولا در این مواقع فنر کرکره دچار مشکل می‌شود و در نتیجه باید فنر تعویض شود. این قطعه دارای طول عمر مشخصی است که بعد از استفاده مداوم ممکن است دچار فرسودگی و استهلاک شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که با انجام سرویس دوره‌ای، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم.

خرابی ریموت کرکره اتوماتیک

گاهی حتی با فشردن دکمه ریموت نیز، کرکره کار نمی‌کند! در این صورت در ابتدا باید باتری ریموت کنترل چک شود. در صورتی که باتری تمام شد باشد، باید نسبت به تعویض آن اقدام شود. برخی اوقات نیز عواملی مانند ایجاد ضربه ب ریموت، رسیدن رطوبت به آن موجب می‌شود که این قطعه دچار مشکل شود. در نتیجه حتی با فشردن دکمه ریموت نیز ممکن است کرکره کار نکند. در این صورت باید برای تعمیر کرکره برقی غرب تهران با تعمیرکار در تماس باشید.

با استفاده از ریموت می‌توانید بدون پیاده‌شدن از خودرو، در جهت تعمیر درب اقدام کرد. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از کرکره‌های قدیمی برای درب پارکینگ، مغازه و فروشگاه استفاده نکنند. به همین دلیل نیاز به تعمیرات این سیستم به صورت دوره‌ای بیشتر می‌شود.

 

 

موارد مشابه : تعمیر کرکره برقی در جنوب تهران ، تعمیر کرکره برقی در شمال تهران

 

 

پیش نیاز هایی که قبل از ایراد یابی و تعمیر کرکره برقی باید دانست

بهترین شرکت خدمات کرکره در غرب تهران

انوع موتور کرکره برقی

موتور های کرکره برقی به سه مدل موتور ساید/ موتور توبولار/ موتور سانترال تقسیم بندی می شوند. اگر در ساختمان یا مغازه شما کرکره برقی کار شدست باید بدانید که نوع موتور استفاده شده در آن از کدام مدل از سه نوع مطرح شدست. دو مدل توبلار و ساید در کنار و بالای تیغه کرکره برقی نصب شد ولی باز هم تفاوت هایی در نصب دارند. موتور ساید با فاصله نسبت به لوله ای که

کرکره برقی دور آن می گردد نصب می شود و موتور توبلار دقیقا داخل لوله نصب می شود و تنها انتهای موتور مشخص است. موتور سانترال به نسبت دو تای دیگر متفاوت تر می باشند و دارای از شفت و فنر می باشند که موتور وسط شفت یا لوله نصب می گردد..

بهترین شرکت خدمات کرکره در غرب تهران

 

UPS دار یا بدون UPS بودن رسیور کرکره

برخی موتورها از برق اضطراری بهره مند اند. پس دانستن اینکه موتور نصب شد برای کرکره برقی منزل یا مغازه از این آپشن استفاده میکند یا خیر یکی از مواردی است که می تواند در ایراد یابی و رفع عیب به ما کمک کند. پس اگر این مورد را نمی دانید باید به از اجرا کننده کارتان یا تعمیر کار کرکره برق خود این مورد را سوال کنید.

خرابی چشمی یا فتوسل کرکره برقی

این چشمی یا فتوسل هر کجا که باشد یکی از اولین متهمان خرابی و کار نکردن سیستم است. یکی از کار افتادن چشمی، شکستن، قطع شدن سیم همه و همه باعث می شود  این قطعه به درستی کار نکند و  از کار بیفتد.

 خرابی ریموت

بسیار پیش آمد که مشتری تماس گرفت و می گوید کرکره اش کار نمی کند و اولین چیزی که ما و هر تعمیرکار دیگری میگوید این است که فقط با ریموت خودتان تست کرده اید؟ شما میتونید با یک ریموت دیگر امتحان کنید و در صورتی که کرکره برقی به کار افتاد باتری ریموت خراب را عوض کنید و در صورتی که کار نکرد اقدام به تعمیر و در نهایت تعویض ریموت نمایید.

 

 خرابی باتری یا ups موتورهای کرکره برقی

این یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که می افتد.  بعد از فاسد شدن باتری Ups کرکره برقی، سیستم به طور کامل از کار می افتد یا درست کار نکند. این را هم باید بدانید که به طور کلی باتری های موتور کرکره برقی عمری در حدود دو سال دارند و باید تعویض شوند. درصورتی که باتری کلا خراب شد و قابلیت دریافت شارژ ندارد،معمولا با تعویض باتری این مشکل برطرف می شود اما در مواردی به طور کلی ups معیوب شد و باید تعویض شود.

انوع موتور کرکره برقی

 

فراموشی در باز کردن قفل دستی از جا قفلی

این مورد ممکن است به آسیب های زیادی در کرکره اتوماتیک بینجامد. جا قفلی های هوشمند باعث می شود اگر قفل دستی  کرکره زده شده بود، سیستم به طور کلی کار نکند و فقط زمانی  کار بیفتد که قفل را باز کنیم.

چگونه کرکره برقی را داخل ریل کنیم؟

اگر کرکره برقی از ریل خارج شد باید خونسردی خود را حفظ کرده و از یک نفر دیگر کمک بگیرید. با ریموت کرکره را تا بالاترین حد برد و با  دو چهارپایه یا نردبان که قبلا تهیه کرده اید. یکی را سمت راست و یکی را سمت چپ کرکره گذاشت و هر دو نفر به بالای هر کدام از آنها بروید.

سیستم را خلاص کرده و آرام آرام آن را به سمت ورودی ریل هدایت کنید و پس از اینکه چند سانتیمتری وارد ریل شد دوباره سیستم را به حالت اتوماتیک برد و با ریموت کرکره را پایین بیاورید. مراحل پایین آوردن کرکره را استپ استپ انجام دهید تا در صورت بروز مشکل متوج آن شوید. پس از این کار میکروسوئیچ ها را تنظیم کنید و سیستم را دوباره راه اندازی نمایید.

 خرابی باتری ups موتورهای کرکره برقی

 

 سوختن برد کرکره اتوماتیک

برخی از موارد که کم نیز نیست اتفاق می افتد برد کرکره برقی بر اثر نوسان، آب خوردگی یا حتی بی دلیل خراب می شود. در این گونه موارد کار بخصوصی برای تعمیر نمی شود انجام داد و در بیشتر موارد باید برد را عوض کرد. برای تعویض برد ابتدا یک برد کرکره مشابه با برد قبلی خود تهیه کرده، برق ورودی را قطع کنید و مطابق مقاله روش نصب مدار کنترل کرکره برقی پیش روید و سیستم را راه اندازی کنید.

 

ضربه خوردن و آسیب دیدگی تیغه کرکره برقی

ضربه خوردن کرکره برقی بیشتر به علت برخورد خودرو با کرکره است که در درب پارکینگی دیده ایم. در اینگونه موارد تعدادی از تیغه های کرکره آسیب دید و قوس برمیدارند. حتی دیدیم گاهی تیغه ها از ریل خارج شد و آسیب به ریل نیز منتقل می شود. اگر این مورد پیش آمد، سیستم را قطع کنید و با تعمیرکار کرکره برقی تماس بگیرید چرا ک کار زیادی نمی توانید انجام دهید.

 

در موارد که آسیب کم باشد می شود با فشار آوردن از سمت مخالف به محل دفرم شدگی تا حدودی کرکره را برای مدتی استفاد کرد ولی اگر آسیب شدیدتر بود بایدتیغه ها تعویض شود.

 

سقوط تیغه کرکره

در سالهای اخیر به علت استفاده از تیغه های بی کیفیت با ضخامت کم مورد جدیدی به خرابی های کرکره برقی اضافه شد که کمی وحشتناک نیز هست. کم شدن کیفیت تیغه باعث شد قسمت عصایی یا محل اتصال تیغه ها بهم تاب و تحمل وزن زیاد کرکره را نداشت و در یک لحظه وا شد و کرکره های زیرین را رها کند. اگر این اتفاق برای کسی افتاد، امیدواریم خسارات جانی یا مالی را در پی نداشته باشد. تعمیر کرکره برقی غرب تهران تعمیرات کرکره های برقی غرب تهران  شرکت تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران ،

اولین کاری که می بایست انجام دهید شکایت از فروشنده کرکره برقی و سفارش تیغه های با کیفیت است که باید انجام دهید.

فروشنده کرکره برقی و سفارش تیغه های با کیفیت

کرکره برقی حرکت نمیکند وبالا نمیرود

1-برق ورودی را چک کنید و اگر کرکره برقی شما فیوز مجزا دارد آن را نیز چک کنید که قطع نشده باشد. تعمیر کرکره رقی غرب تهران، تعمیرات کرکره های برقی غرب تهران ، شرکت تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران.

 

2- امکان دارد ریموت شما خراب شده باشد پس با یک ریموت دیگر نیز فرمان باز یا بست شدن را بدهید اگر کرکره کار نکرد ب مرحله بعد بروید.

 

3- کرکره و موتور آن را به لحاظ ظاهری چک کنید، ممکن است به تیغه ها ضربه خورد باشد یا عاملی باعث مسدود شدن مسیر کرکره باشد. در مواردی حتی دیده ایم موتور ساید سرقت شدست و مشتری از آن بی خبر است و ریموت رافشارمیدهد.

 

4- اگر کرکره اتوماتیک شما به چشمی مجهز باشد به نزدیکی آن بروید و دست خود را یکی دو بار از روبروی آن بالا و پایین کنید، شما باید صدای قطع و وصل رله را بشنوید در غیر این صورت چشمی خراب است.

 

5-مدار یا رسیور کرکره را چک کنید اگر از بیرون چراغی مبنی بر روشن بودنش بود که هیچ اما اگر نبود درب رسیور را باز کنید و مطمئن شوید که رسیور روشن است.(معمولا داخل مدار های کرکره چراغ دارد)

تعمیر کرکره رقی غرب تهران، تعمیرات کرکره های برقی غرب تهران ، شرکت تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران

6- اگر موتور کرکره شما Ups دار است ممکن است باتری اش فاسد شد باشد و کرکره کار نکند- چراغ شارژ را چک کنید اگر دائم روشن است باتری را عوض کنید.

 

7- اگر تمام موارد بالا را رفتید و به هیچ نتیجه ای نرسیدید این احتمال قوی وجود دارد که موتور کرکره شما از کار افتاد و سوخت است. پس با تعمیر کار کرکره برقی تماس بگیرید.

هزینه تعمیر کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره های برقی غرب تهران در دُراتوماتیک با توجه نرخ های تعیین شد از سوی اتحادیه مشخص می شود. به این ترتیب هزینه ها منصفانه هستند و از لحاظ اقتصادی، مشتری فشار زیادی را متحمل نمی شود. در ضمن در مجموعه ما تلاش بر این است که تمامی خدمات ارائه شد و همچنین میزان هزینه ها برای مشتریان گرامی شفاف سازی شوند.تعمیر کرکره برقی غرب تهران تعمیرات کرکره های برقی غرب تهران شرکت تعمیر کرکره های برقی در غرب تهران.

این نوع خدمت رسانی باعث شد تا میان مشتری و نمایندگی اعتماد دو طرفه ایجاد شود.

 

شرکت تعمیرات کرکره های برقی در غرب تهران

همچنین تعمیرکاران دُراتوماتیک، پیش از اینکه اقدام به تعمیرات کرکره برقی معیوب کنند، هزینه ها را براساس نوع خرابی آن محاسبه کرده و به اطلاع مشتری می رسانند. در این حالت اگر مشتری رضایت داشته باشد، کرکره برقی معیوب تعمیر خواهد شد. در پایان کار نیز به همراه کارت ضمانت، برگه فاکتوری شامل تمامی هزینه ها به مشتری ارائه و هزینه ها براساس آن دریافت می شود.

تماس