بهترین مارک و برند جک درب پارکینگ ایرانی

فهرست مطالب

جک درب پارکینگ

بهترین مارک و برند جک درب پارکینگ ایرانی :

بهترین جک پارکینگی ساخت ایران در خرید جک درب پارکینگ به این سوال بر می خوریم که آیا جک ایرانی را خریداری کنیم یا جک خارجی. اما اگر تصمیم  ما خرید جک درب پارکینگ ایرانی بود، از کدام برند خرید کنیم . در جواب بهترین مارک و برند کرکره برقی باید گفت که در میان جک ها و محصولات ایرانی و موجود در بازار انواع و مدل ها و برندهای مختلفی را میتوان دید که در بازار این برند ها تنوع بسیار زیادی دارند.

و در خرید جک ایرانی و تعمیر جک های پارکینگ در جنوب تهران ما را به شک می اندازند اما باید گفت که هر کدام از برند ها ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند..علاوه بر آن بهتر است بدانید که در بین برندهای جک پارکینگی ایرانی دو برند محبوب و مشهور در ایران وجود دارد که اکثراً افراد به سمت این برندها جذب می شوند. این برندها عبارت است از برند سیماران و یال. همانطورکه گفته شد این‌دو‌برند‌یکی‌از‌محبوب‌ترین‌برند‌های جک پارکینگی ایرانی در‌بازار میباشد.در ادامه به بهترین مارک و برند جک درب پارکینگ ایرانی خواهیم‌پرداخت:

برند سیماران

سیماران یکی از بهترین مارک ها و محبوب ترین مارک ها و برند ها در جک پارکینگ تماماً ایرانی است. این سالها تجربه و سابقه در ورود جک درب خارجی ایتالیایی که ساخت این کشور بوده به داخل کشور را داشته است.این‌شرکت توانسته با‌ارائه‌گیری از بهره گیری ها به‌تدریج دست به تولید جکهای‌تماماً ایرانی بزند. که این مدل ایرانی‌کاملا مشابه با برند ایتالیایی است.بهتر است بدانید که این برند توانسته بیش از چهار مدل از بهترین جک درب اتوماتیک را تولید کند. تعمیر جک های پارکینگ در شمال تهران همانطور که گفته شد چهار‌مدل از بهترین جک ها توسط این شرکت تولید و عرضه می‌شود.تفاوتهای‌این‌چهار‌مدل‌طبق‌گفته‌کارشناسان‌در‌بازوی‌‌آنها‌است.این قطعه تفاوت هایی را با دیگر مدل های‌جک پارکینگی اتوماتیک ایجادکرده است.تعمیر موتور کرکره برقی تعمیر درب ریموتی تعمیر جک برقی تعمیر درب یکی دیگر از خدمات ما می باشد.

برند یال

یکی از بهترین برندهای موجود در2بازار در جک درب اتوماتیک برند یال است. مشتریانی‌که این‌محصول‌را انتخاب میکنند‌مهمترین دلیلی‌که به سمت این‌محصول جذب شده اند را در قیمت و‌کارایی و با‌کیفیت بودن محصول و همچنین خدمات پس از فروش و یا همان گارانتی می دانند. ویژگی های ذکر شده دلیل اصلی‌خرید‌این محصول توسط مشتریان است . با افتخار باید گفت که این برند ایرانی که‌کاملاً تمامی قطعاتش به دست‌کارگردان ایرانی ساخته شده‌است، کاملاً با نمونه های خارجی می تواند برابری کند.با کیفیت بودن محصولات شرکت یال باعث موفقیت جک درب اتوماتیک ایرانی شده است.در نتیجه از برندهای معروف ایرانی برند یال و سیماران جزو بهترین و مشهور ترین برند جک درب اتوماتیک ایرانی می باشند.تعمیر جک های پارکینگ در شرق تهران با تعمیرکاران حرفه ای ما انجام میشود

برند میلان

یکی دیگر از برندهای معروف ایرانی که در جک های درب پارکینگی ایرانی فعالیت دارد برند میلان است. این برند محصولات با کیفیت دارد و توانست با کیفیت بالا مشتریان را به سمت خودش جذب کند. در اوایل تولید ‌‌‌‌جک ‌های پارکینگ توسط این شرکت به دلایل شباهت با نام ایتالیایی و همتای خود،  اکثرا فکر می‌کردند که این برند یک برند خارجی است و برند میلان‌در بازارهای ایران به عنوان یک محصول خارجی‌شناخته می‌شد. ولی کم کم و با گذر زمان و‌با‌جا‌افتادن‌در‌بین‌تولید کنندگان جک درب پارکینگ، توانست‌خود را‌در بازار فروش جک به‌خوبی معرفی کند ‌و به‌برند‌معروفیت‌تبدیل شود

برند پرشین پاور

شرکت تولیدات جک پارکینگ پرشین پاور با سال ها تجربه کاری. در زمینه تولید و عرضه جک درب پارکینگ یکی از برندهای معروف و مشهور در بازار های جک درب تبدیل شدست. تاریخچه این شرکت به این صورت است که از ابتدای سال ۹۰ با به کارگیری از بهترین مهندسین در زمینه‌های مکانیک. متالوژی و مهندسی صنایع و همچنین به کارگیری کادر مجرب توانست به یکی از قدرتمندترین شرکت های تولید جک درب پارکینگ تبدیل شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در تولیدات این شرکت این است. که هیچ تشابه و مانند سازی از نمونه های خارجی انجام نداده است. که این ویژگی و این کار بسیار جسورانه بوده است. این بدین معنا است که طراحی این شرکت به صورت بومی و کاملاً ایرانی از ابتدای تاسیس ‌این شرکت بوده است.  در نتیجه می‌توان گفت شرکت پرشین پاور با بیش از ۱۱ سال سابقه کاری در زمینه تولید. جک درب پارکینگ توانست به رقابت با سایر شرکت های معروف و مشهور ایرانی بپردازد. برای به یک قدرت مند ترین شرکت ها تبدیل شود. در خریداصلی ان دقت فرمایید.

آیا جک درب اتوماتیک ایرانی را بخریم یا خارجی؟

اکثر افراد برای خرید جک درب اتوماتیک توجه ویژه ای در مقدار هزینه و قیمت آن دارند. در تعمیرات جک های پارکینگ در غرب تهران باید گفت که هزینه خرید جک به نوع برند و کارایی ایا ایرانی یا خارجی بودن آن بستگی دارد. همانطور که میدانید به طور طبیعی جک های خارجی عموماً قیمت های بالا و نجومی دارند. دلیل آن این است که این جک ها از کشورهای خارجی وارد ایران میشود. و این محصولات با قیمت روزانه دلار ارتباط نزدیک و مستقیمی دارد. و در شرایط کنونی کشور که قیمت دلار روزانه افزایش پیدا میکند، قیمت جک درب اتوماتیک هم افزایش پیدا میکند.

اگر از بحث قیمت که دور شویم باید گفت که معمولاً جک های تولید خارجی نسبت به تولید داخلی کیفیت بالاتری دارند. شرکت های خارجی و‌کشورهای خارجی بسیاری هستند که در تولیدات جک درب اتوماتیک به محبوبیت رسیدند از جمله آنها ایتالیا و آلمان است. تعمیر جک پارکینگ در کرج  این شرکت ها‌با‌تولید‌جک های با‌کیفیت‌و مرغوب به یکی از‌شرکت های ممتاز‌و قدرتمند‌در این زمینه تبدیل‌شده‌اند.تعمیر جک پارکینگ به صورت کاملا حرفه ای انجام میشود.

بهترین مارک و برند جک درب پارکینگ ایرانی کدام است؟

 با بررسی بسیاری از کارشناسان و مصرف کنندگان و2مشتریان‌این‌محصولات،برندهای سیماران، میلان، یال‌و برند پرشین پاور‌جزو بهترین مارک و برند جک در پارکینگ ایرانی است.

 

تماس