تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران

تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران، باز و بسته‌نشدن درب، صدا دادن‌درب، خشکی بلبرینگ، خرابی استاتور، رتور و میل ماردان توسط تعمیرکار در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. در مناطق مختلف مانند غرب تهران، امکان ارائه خدمات و سرویس دوره‌ای با بهترین کیفیت وجود دارد. امکان اعزام تعمیرکار به محل در مناطقی مانند تهرانسر، استاد معین، اکباتان، پونک، صادقیه، ستاری، بلوار فردوس و … وجود دارد. به منظور تعمیر جک درب پارکینگ می‌توانید با شماره 09122947890 تماس بگیرید.

همانطور که می‌دانید درب‌های پارکینگ بسیار سنگین و دارای وزن بالا هستند. در نتیجه امکان جابه‌جایی آن‌ها به صورت دستی بسیار دشوار می‌باشد. به همین دلیل امروزه استفاده از انواع جک ریموتی برای باز و بسته‌کردن این درب‌ها رایج شده‌است. در نتیجه امکان خرابی و نیاز به تعمیرات آن نیز بیشتر شد. تعمیر جک درب پارکینگ شمال تهران نیز توسط این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

هزینه تعمیر جک درب پارکینگ چقدر است؟

به منظور تعمیر اجزا و قطعات مختلف جک درب پارکینگ، باید هزینه متفاوتی پرداخت شود. زیرا هر کدام از این قطعات دارای قیمت متفاوتی می‌باشند.  به همین دلیل باید تعمیرکار ابتدا جک را بررسی کند تا بتواند نسبت به عیب‎‌یابی و تعیین قیمت تعمیرات اقدام کند. بخش های مختلف جک پارکینگ مانند استاتور، سیم‌پیچ، رتور، دنده برنجی، میل ماردان و … ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. هر کدام از این قطعات ممکن است گران یا ارزان باشند. البته به برند تولیدکننده قطعات نیز هزینه تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران، بستگی دارد.

به منظور عیب‌یابی دقیق این سیستم باید تعمیرکار نسبت به مشاهده آموزش تعمیر جک درب پارکینگ یوتاب یا برندهای دیگر اقدام کند. در این صورت می‌تواند عیب‌یابی آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. این خدمات در مناطق دیگر تهران مانند شمال، غرب و شرق نیز ارائه می‌شوند.

تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران

خدمات تعمیر جک درب پارکینگ تهران

همانطور که می‌دانید شرکت دُر اتوماتیک سرویس خدمات خود را در تهران و مناطق مختلف آن ارائه می‌دهد. به همین دلیل می‌توانید به منظور بهره‌مندی از این خدمات، با تعمیرکاران ما در شرکت در تماس باشید. این سیستم دارای انواع مختلفی است که با توجه به آن، نسبت به رفع مشکل اقدام می‌شود. به عنوان مثال ممکن است جک از نوع بازویی، پنوماتیک، الکترومکانیک یا هیدورلیکی باشد. به همین دلیل ممکن است روش تعمیر و رفع مشکل نیز متفاوت باشد. امکان اعزام تعمیرکار به محل برای تعمیر جک درب پارکینگ وجود دارد.

نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ در سرویس دوره‌ای باید به گونه‌ای باشد که در طولانی‌مدت این سیستم با مشکل روبرو نشود. بخش‌هایی مانند فنر جک درب اتوماتیک باید توسط حرفه‌ای به صورت دوره‌ای روغن‌کاری شوند.

تعمیر و عیب‌یابی جک درب پارکینگ در غرب تهران

به منظور تعمیر و عیب‌یابی جک درب پارکینگ در غرب تهران باید این سیستم توسط تعمیرکار بررسی شود. وی باید مشکلات و خرابی جک را به صورت تخصصی بررسی کند. در این بخش به برخی از مشکلات رایج در انواع درب ریموت‌دار پارکینگ اشاره خواهیم‌کرد.

  • عدم بازوبسته‌شدن درب با وجود فشردن دکمه ریموت
  • باز وبسته‌شدن درب به صورت ناگهانی
  • نیمه‌باز ماند درب و کار کردن موتور
  • باز وبسته‌نشدن درب به صورت کامل
  • شکسته‌شدن بازوهای جک پارکینگ

 هر کدام از مشکلات ذکرشده ممکن است دلایل خاص خود را داشته‌باشند که باید به صورت تخصصی بررسی شود. عمده‌ترین مشکل عدم باز وبسته‌شدن درب است که با وجود فشردن دکمه ریموت نیز جک درب پارکینگ کار نمی‌کند. به همین دلیل باید سیستم عیب‌یابی شود تا دلیل آن مشخص شود. گاهی به دلیل قطعی برق ورودی، درب باز و بسته نمی‌شود. به همین دلیل باید در ابتدا توسط تعمیرکار جک درب پارکینگ بررسی شود. تعمیرکار باید با توجه به نوع مشکل، عیب‌یابی را انجام دهد. با عیب‌یابی درست می‌توان از آسیب‌های بعدی به این سیستم جلوگیری کرد.

تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران

آشنایی با ساختار جک پارکینگ جهت تعمیرات

 در حال حاضر به دلیل  پیشرفت تکنولوژی استفاده از درب‌های برقی بیشتر از قبل شده‌است. به همین دلیل برای درب‌های پارکینگ نیز از جک استفاده می‎‌شود تا با استفاده از ریموت، کنترل شوند. سیستم جک درب پارکینگ از اجزای مختلفی ساخته‌شده است که آشنایی با هر کدام می‌تواند به ما در تشخیص علت خرابی، کمک کند. در این بخش با اجزا و ساختار جک پارکینگ آشنا خواهیم‌شد:

  • رتور جک درب پارکینگ یکی از اجزای اصلی آن است که به شکل متحرک در موتور نصب می‌شود. به این قطعه بسیار مهم چرخانه نیز گفته‌شود. رتور شامل یک هسته است که خود از چندین قطعه ساخته‌شده‌است.
  • دنده برنجی جک درب پارکینگ از قطعاتی است که در نقش مهمی در عملکرد این سیستم دارد. دنده می‌تواند نیروی بین دو قطعه را منتقل کند. چرخ‌دنده به صورت دندانه دندانه می‌باشد. در صورتی که جک کار کند، دندانه‌ها با چرخ‌دنده‌های مجاور برخورد می‌کنند. نیرو بین چرخ دنده‌ها انتقال داده‌می‌شود. رتور که داخل استاتور قرار گرفته‌است نیز می‌تواند چرخ‌دنده را به حرکت درآورد.
  • چرخ‌دنده جک درب پارکینگ نیز یکی دیگر از اجزای این سیستم است که به قطعه‌ای به نام شفت، متصل است. در این حالت باید شفت گیربکس حرکات چرخشی چرخ‌دنده را به یکی از اجزای مهم جک پارکینگ به نام میله ماردون انتقال دهد. این کار موجب می‌شود که میله ماردون شروع به حرکت کند.
  • میله ماردان جک پارکینگ از دیگر قطعات مهم می‌باشد که به صورت مارپیچ طراحی شده‌است. وظیفه این بخش این است که نیروی چرخشی موتور با تبدیل به حرکت کند. این حرکت به صورت رفت و برگشتی است. میله ماردان به شفت متصل می‌شود و پیستون جک را به حرکت در می‌آورد.

تماس با تعمیرکار جک درب پارکینگ

با توجه به مشکل و خرابی جک درب پارکینگ می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید. با اعزام تعمیرکار به محل، امکان عیب‌یابی در مدت زمان کوتاه‌ وجود دارد. بخش های مختلف جک پارکینگ مانند رتور، میل ماردان، استاتور، دنده برنجی و … باید توسط تعمیرکار بررسی شوند. به منظور تعمیر جک پارکینگ غرب تهران، امکان اعزام تعمیرکار به محل وجود دارد. تعمیر جک درب پارکینگ سعادت‌آباد از دیگر خدمات ما به مشتریان است.

شرکت دُر اتوماتیک در زمینه تعمیرات انواع درب برقی در مناطق مختلف مانند غرب تهران، فعالیت گسترده دارد. تعمیر قطعات مختلف جک درب پارکینگ باید توسط متخصص انجام شود. در این صورت تعمیرکار سعی می‌کند قطعه مورد نظر را تعمیر کند. گاهی نیز امکان تعمیر قطعات وجود ندارد و باید قطعه مورد نظر تعویض شود.