تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران

فهرست مطالب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران و محله‌هایی مانند پیروزی، تهرانپارس، حکیمیه، هنگام، دلاوران، سراج  و نارمک با اعزام بهترین متخصص انجام می‌شود. این خدمات در کلیه مناطق شرق تهران در کوتاه‌ترین زمان قابل ارائه است. عیب‌یابی و نقص فنی باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. بنابراین برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای با شماره 09122947890 می‌‎توانید تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک شیشه ای در شرق تهران

شرق تهران یکی از قسمت‌های پرجمعیت این شهر محسوب می‌شود که امکان اعزام  تعمیرکار به آن توسط شرکت وجود دارد. تعمیرات به صورت تخصصی انجام می‌شود و در زمینه خرابی اپراتور، سنسور، موتور، چشمی، ریل، شفت و … امکان ارائه خدمات وجود دارد. انواع خرابی‌های رایح درب برقی شامل باز و بسته‌شدن خودکار درب، از کارافتادن درب اتوماتیک شیشه ای و … است. در بیشتر مواقع استهلاک قطعات و فرسودگی قطعات موجب می‌شود که عملکرد آن دچار اختلال شود. در اینجا به برخی از انواع تعمیرات تخصصی در زمینه درب اتوماتیک اشاره خواهیم کرد:

  • خرابی موتور درب اتوماتیک
  • نقص فنی اپراتور درب اتوماتیک
  • عیب‌یابی سنسور و چشمی
  • رفع مشکل باز و بسته‌شدن درب به صورت خودکار

امروزه در بیشتر مکان‌های تجاری به منظور طراحی ورودی از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای مغازه، فروشگاه و سایر مکان‌های تجاری از درب برقی استفاده می‌شود. سرویس دوره ای و انجام خدماتی مانند روغن‌کاری می‌تواند در کاهش خرابی درب اتوماتیک تاثیرگذار باشند.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران

انواع خدمات تعمیر درب اتوماتیک تهران

همانطور که می‌دانید امروزه خدمات متنوعی توسط شرکت‌های درب‌ اتوماتیک به مشتریان ارائه می‌شود. نصب، عیب‌یابی، تعمیرات و سرویس دوره‌ای از این دست خدمات می‌باشند. خدمات در تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با تماس مشتری، ارائه می‌شوند.  امروزه به دلیل کاربرد زیاد درب‌های برقی، این سیستم در فضاهای مختلف، امکان بروز مشکل نیز بیشتر از قبل شده‌است. در نتیجه کسانی که برای مغازه یا فروشگاه خود از درب برقی شیشه ای استفاده می‌کنند، بهتر است از تعمیرات و سرویس  دوره‌ای آن استفاده کنند.

باید به این نکته توجه کنید که در صورت بروز نقص فنی مانند از کار افتادن درب اتوماتیک، تنها باید متخصص این سیستم را بررسی کند. در این صورت وی می‌تواند بهترین روش را بری عیب‌یابی انتخاب کند. در صورتی که درب توسط افراد غیر حرفه ای بررسی شود، احتمال بروز آسیب به درب برقی نیز وجود دارد.

خرابی‌های رایج درب اتوماتیک شیشه ای کدامند؟

درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل استفاده مدام ممکن است دچار مشکل شود. به همین دلیل باید تعمیرکار درب اتوماتیک با انواع خرابی آن آشنا باشد. اغلب چشمی و سنسور درب ممکن است درست عمل نکند. در نتیجه با ورود و خروج افراد، درب به صورت اتوماتیک باز و بسته نشود!

به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران باید تعمیرکار سیستم را به صورت دقیق بررسی کند. گاهی نیز فرسودگی و خرابی موتور می‌تواند موجب شود که درب برقی کند باز شود. در ادامه به برخی از  خرابی‌های رایج درب اتوماتیک اشاره خواهیم کرد.

1- بروز خرابی در موتور درب اتوماتیک

موتور درب اتوماتیک یکی از بخش‌های مهم آن است که در اثر استفاده مداوم، استهلاک و فرسودگی ممکن است خراب شود. در صورتی که موتور فرسوده باشد، حرکت باز و بسته‌شدن درب به آهستگی صورت می‌گیرد. اگر این قسمت مهم به صورت کامل خراب شود، ممکن است درب دیگر به صورت اتوماتیک باز و بسته‌نشود و باید این قطعه تعویض شود.

2- خرابی سنسور درب

تشخیص حرکت افراد در هنگام عبور و مرور از درب بر عهده سنسور درب اتوماتیک است. در نتیجه این بخش باید دارای عملکرد مناسبی باشد تا افراد در تردد دچار مشکل نشوند. تعمیرکار می‌تواند با بررسی سنسور، خرابی آن را تشخیص دهد. گاهی این بخش کثیف و آلوده است و به همین دلیل عملکرد مناسبی ندارد. بهتر است سنسور به عنوان یک بخش مهم از درب اتوماتیک شیشه ای، به صورت دوره‌ای توسط تعمیرکار بررسی شود.

3- خرابی ریل، زنجیر و تسمه

برخی از اجزای درب اتوماتیک جنبه مکانیکی دارند و ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته‌باشند. اغلب این قطعات جزء یراق‌آلات درب برقی محسوب می شوند و معمولا در صورت فرسودگی، باید تعویض شوند. معمولا این قطعات در مکان‌های پر رفت و آمد دچار مشکل می‌شوند. از دیگر قطعات که ممکن است در اثر استفاده مدام دچار مشکل شوند، قرقره و شیار است که با توجه به نظر تعمیرکار امکان تعویض یا تعمیر آنها وجود دارد. اغلب در این موارد توصیه می‌شود که روغن‌کاری درب به صورت دورهه‌ای انجام شود.

قیمت و هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران

همانطور که می‌دانید هزینه تعمیر درب اتوماتیک با توجه به اجزای مختلف آن، بستگی به نوع خرابی دارد. به عنوان مثال در صورتی که موتور درب برقی دچار مشکل شود، هزینه بیشتری باید برای تعمیر یا تعویض آن پرداخت شود. اما در صورت خرابی قطعات دیگر، هزینه کمتری به منظور تعمیر درب پرداخت می‌شود. می توانید به منظور استفاده از خدمات شرکت و قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شرق تهران، با شماره 09122947890 در تماس باشید.

تماس