تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی

فهرست مطالب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی، تنظیمات درب، عیب‌یابی، ریست‌کردن و رفع مشکل باز و بسته‌شدن درب از خدمات شرکت دُر اتوماتیک برای مشتریان در منطقه جنوب تهران است.  این خدمات در منطقه شهید رجایی با بهترین کیفیت توسط تعمیرکار با تجربه ارائه می‌شود. امکان اعزام تعمیرکار به محل برای تشخیص مشکل نیز وجود دارد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود.

در حال حاضر در بیشتر مکان‌های تجاری مانند مغازه و فروشگاه، از درب برقی شیشه‌ای برای ورودی و تردد مشتری استفاده می‌شود. به دلیل تردد بالا و استفاده مدام از این نوع درب‌های اتوماتیک، امکان بروز مشکل و خرابی در آن‌ها بالا است. در صورت خرابی درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید.

خدمات تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای شهید رجایی

در محله شهید رجایی امکان ارائه خدمات در خصوص تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای وجود دارد. در مدت زمان کوتاهی، تعمیرکار در محل حضور پیدا می‌‍کند تا بتواند سیستم درب برقی را عیب‌یابی کند.  اجزای مختلف این سیستم مانند اپراتور درب، موتور، سنسور، برد و … هر کدام ممکن است با مشکل مواجه شوند. ارور های درب اتوماتیک باید توسط تعمیرکار بررسی شوند تا بهترین روش برای رفع آن‌ها اتخاذ شود.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی

علاوه بر خدمات تعمیر درب اتوماتیک، امکان آموزش تعمیرات درب اتوماتیک و یا ارائه خدمات سرویس دوره‌ای نیز به مشتریان وجود دارد. در صورتی که از خدمات سرویس دوره‌ای استفاده شود، کمتر نیاز به تعمیر قطعات درب برقی وجود دارد. درواقع خرابی اجزای درب اتوماتیک کمتر رخ می‌دهد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران از دیگر خدمات شرکت است.

انواع خدمات رفع خرابی درب برقی شیشه‌ای در جنوب تهران

خدمات رفع خرابی درب برقی شیشه‌ای در جنوب تهران با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌شود. خدماتی مانند تنظیم، عیب‌یابی، ریست‌کردن و یا رفع مشکل باز وبسته‌شدن درب اتوماتیک شیشه‌ای از طرف شرکت به مشتریان ارائه می‌شود. این خدمات در محله شهید رجایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود. به منظور آشنایی با انواع خدمات تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی با ما همراه باشید.

تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که می‌دانید درب برقی دارای اجزای مختلفی است که هر کدام ممکن است دچار خرابی و مشکل شوند. این اجزا در ابتدا باید توسط نصاب درب اتوماتیک شیشه‌ای تنظیم شوند. در صورتی که تنظیمات به هر دلیل به هم بخورد باید نسبت به تنظیم مجدد اقدام شود.  در این راستا می‌توان نسبت به تنظیم سرعت، چشمی، باز و بسته‌شدن مداوم، کنترل باکس و … اقدام می‌شود.

باید تنظیمات درب برقی شیشه ای توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. زیرا در صورت تنظیم نادرست و اشتباه، باید تنظیمات مجدد به حالت کارخانه بازیابی شوند. تنظیمات درست درب برقی موجب می‌شود که این سیستم کمتر دچار مشکل شود. برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ ای شهید رجایی می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید.

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی

یکی از نکاتی که باید در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی در نظر داشته باشیم، عیب‌یابی درست آن است. در صورتی که عیب‌یابی اولیه به درستی انجام شود، مشکلات و خرابی‌های بعدی کمتر رخ می‌دهند. به همین دلیل می‌توانید در این راستا هزینه کمتری به منظور رفع مشکل و عیب درب اتوماتیک شیشه‌ای پرداخت کنید. البته قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به نوع خرابی بستگی دارد.

در زمینه عیب‌یابی درب برقی باید تعمیرکار به محل اعزام شود تا بتواند نسبت به بررسی این سیستم اقدام کند. در این صورت عیب‌یابی به درستی انجام می‌شود و با تعمیر یا تعویض قطعات درب اتوماتیک، امکان رفع مشکل وجود دارد.

ريست كردن درب اتوماتيك شیشه ای

به منظور ریست کردن درب اتوماتیک شیشه‌ای باید در این زمینه تخصص کافی داشته باشیم. تعمیرکار با تجربه و دارای تخصص می‌تواند در این زمینه گزینه مناسبی باشد. برد درب اتوماتیک شیشه‌ای توسط شرکت‌های مختلف با کیفیت بالا تولید می‌شود. در صورت نیاز به ریست‌کردن باید تنظیمات برد را تغییر داد. در دو حالت باید نسبت به ریست‌کردن درب ریموت‌دار اقدام کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

1- ریست‌کردن درب برقی به دلیل گم شدن ریموت

برخی مواقع یکی از دلایل نیاز به تعمیر درب اتوماتیک، گم شدن ریموت است. اگر که ریموت گم شود برای تامین امنیت و عدم دسترسی افراد دیگر باید ریموت جدید جایگزین قبلی شود. باید تنظیمات درب اتوماتیک شیشه‌ای بر اساس ریموت جدید باشد. در این حالت نسبت به ریست درب ریموت‌دار اقدام می‌شود. برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی، می‌توانید از این رو استفاده کنید.

2- ریست‌کردن درب برقی برای برنامه‌ریزی مجدد

یکی دیگر از انواع ریست درب اتوماتیک، استفاده از آن برای برنامه‌ریزی مجدد است. به این حالت برنامه‌ریزی مجدد یا تغییر پروگرام گفته می‌شود. برخی اوقات نیاز است که به دلایل مختلف، نیاز به برنامه‌ریزی مجدد باشد. این کار در راستای حفظ امنیت یا عیب‌یابی انجام می‌شود. این روش یکی از کارهایی است که توسط تعمیرکاران در صورت عیب و خرابی درب، انجام می‌شود.

علت باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از مشکلات رایج و دلایل عمده خرابی درب اتوماتیک شیشه ای، باز وبسته‌شدن خودکار آن است. اغلب درب به صورت خود به خود باز و بسته می‌شود. در بیشتر مواقع به دلیل قرار گرفتن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای در معرض نور شدید، این مشکل رخ می‌دهد. به همین دلیل باید اپراتور در معرض نور خورشید یا نورهای مصنوعی قرار نداشته باشد. نور شدید می‌تواند موجب شود که رادار اپراتور نتواند نور خورشید را تحمل کند. زیرا در رادار از تکنولوزی مادون قرمز استفاده می‌شود.

قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شهید رجایی

با توجه به اینکه درب برقی شیشه ای از اجزای مختلفی تشکیل شده‌است، تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای شهید رجایی نیز با قیمت‌های متفاوتی انجام می‌شود. درواقع با توجه به نوع خرابی، هزینه تعمیر درب برقی شیشه‌ای تعیین می‌شود. در صورتی که در این منطقه از جنوب تهران  ساکن هستید، می‌توانید به منظور تعمیر درب برقی با شماره 09122947890 تماس بگیرید.

اجزای مختلف درب اتوماتیک شیشه ای هر کدام ممکن است دچار مشکل شوند. با توجه به نوع مشکل، باید هزینه تعمیرات تعیین شود. تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای باید در این زمینه تخصص و تجربه کافی را داشته باشد تا بتواند عیب‌یابی را به درستی انجام دهد.

تماس