تعمیر کرکره برقی استاد معین

فهرست مطالب

تعمیر کرکره برقی استاد معین، خرابی شفت، تعویض موتور، ریل، سنسور، باتری ریموت، عیب‌یابی و سرویس دوره‌ای به صورت بی واسطه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. خدمات شرکت در مناطق مختلف مانند غرب و جنوب غرب تهران مانند استاد معین قابل ارائه است. با تعمیر کرکره اتوماتیک و انجام تعمیرات آن از بروز آسیب به این سیستم می‌توان جلوگیری کرد. قطعات مختلف آن مانند موتور، برد، سنسور و … نیاز به بررسی به صورت دوره‌ای دارند تا کمتر با خرابی مواجه شوند. تعمیر کرکره برقی غرب تهران توسط تعمیرکار با تجربه از طریق تماس با شماره 09122947890 قابل انجام است.

بهترین مدل کرکره برقی با توجه به نوع موتور آن شامل ساید، توبلار و سنترال مشخص می‌شود؛ اما بهترین مارک کرکره اتوماتیک را می‌توان با توجه به نوع تیغه آن مشخص کرد. این قطعه به صورت تک پل، دو پل، سه پل و پانچ ارائه می‌شود که در صورتی که از برند معتبر مانند آکرول، کارما و کاریزما نباشند، بیشتر دچار خرابی می‌شود. در این بخش به انواع خدمات و سرویس دوره‌ای و انواع خدمات تعمیر کرکره برقی شرکت اشاره خواهیم کرد.

خدمات تعمیر کرکره برقی استاد معین

خدمات و سرویس دوره‌ای تعمیر کرکره برقی استاد معین با بهترین کیفیت توسط متخصصین و افراد حرفه‌ای انجام می‌شود. این خدمات با اعزام نیرو به محل انجام می‌شود. در این حالت تعمیرکار در صورتی که با تجربه باشد در مدت زمان کوتاهی می‌تواند نسبت به عیب‌یابی و تشخیص مشکل و خرابی اقدام کند. گاهی مشکلات پیش آمده برای کرکره برقی چندان پیچیده نیستند مانند تعویض باتری و حتی خود شخص نیز می‌تواند در جهت رفع آن اقدام کند.

در صورتی که در محله استاد معین ساکن هستید، می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید. بعد از تماس بلافاصله تعمیرکار به محل اعزام می‌شود. در نتیجه در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان رفع مشکل و عیب‌یابی سیستم وجود دارد.

تعمیر کرکره برقی استاد معین

تعمیرات کرکره اتوماتیک شامل کدام موارد است؟

به منظور تعمیر کرکره برقی استاد معین، ممکن است بخش‌های مختلف آن دچار مشکل شوند. به همین دلیل تعمیرکار باید بتواند خرابی بخش‌های مختلف را به درستی تشخیص دهد. قطعات کرکره برقی که ممکن است دچار مشکل شوند را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

  • تعمیر تیغه کرکره برقی
  • عیب یابی موتور کرکره اتوماتیک
  • رفع خرابی ریل کرکره
  • تمام‌شدن باتری ریموت کرکره برقی
  • مشکل چشمی و سنسور
  • تعمیر برد کرکره اتوماتیک
  • رفع مشکل باز و بسته‌نشدن درب کرکره

تمامی قطعاتی که در بالا ذکر شد ممکن است دچار مشکل شوند. در نتیجه تعمیرکار کرکره برقی باید با این موارد به صورت کامل آشنا باشد. تعمیر کرکره برقی به همین دلیل باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود تا آسیبی به درب وارد نشود. زیرا ممکن است در صورت آسیب به درب برقی، هزینه بیشتری برای آن پرداخت شود.

تمام‌شدن باتری ریموت کرکره برقی

یکی از ساده‌ترین مشکلاتی که ممکن است در خرابی کرکره اتوماتیک به وجود آید، تمام شدن باتری است. این مورد موجب می‌شودکه با فشردن دکمه ریموت نیز درب باز و بسته نشود! گاهی مشتری تصور می‌کند که درب پارکینگ خراب شده‌است. در حالی‌که تنها عمر باتری آن تمام‌ شده‌است. به همین دلیل باید در اولین اقدام برای عیب‌یابی و تعمیر کرکره برقی استاد معین باید باتری آن بررسی شود.

تعمیرات تیغه کرکره برقی استاد معین

همانطور که ذکر شد بهترین مارک کرکره برقی بستگی به نوع تیغه دارد. تیغه کرکره باید آلومینیومی باشد. نوع آلومینیومی آن باید فابریک بیلت از نوع 6063 باشد. در صورتی که تیغه دو جداره باشد، کیفیت آن بیشتر است و طبیعتا طول عمر بیشتری نیز دارد. توصیه می‌شود در مکان‌هایی که امنیت آن‌ها مهم است، از تیغه فولادی استفاده شود. به منظور تعمیر تیغه کرکره برقی باید این قطعه در صورت خمیدگی تعویض شود. بهتر است در دهانه‌های عریض از تیغه‌های 10 سانتی استفاده شود. تعمیر کرکره برقی استاد معین باید توسط متخصص انجام شود تا عیب تیغه مشخص شود.

باز و بسته‌نشدن کرکره برقی

یکی از مشکلات رایج خرابی انواع کرکره برقی که نیاز به تعمیر دارد، باز و بسته‌نشدن درب آن است. برای ححل این مشکل، تعمیرکار باید ابتدا سیستم برقی را بررسی کند. در صورت قطعی برق ورودی دستگاه، با وصل آن، مشکل باز و بسته‌نشدن درب نیز حل می‌شود. اگر سیستم برقی کرکره اتوماتیک دچار مشکل نباشد، باید بخش‌های دیگر مانند موتور بررسی شوند. گاهی نیز سنسور کرکره برقی دچار اختلال می‌شود و به صورت درست عمل نمی‌کند. در ساده‌ترین حالت ممکن، ریموت کنترل خراب است و یا باتری آن تمام‌شده‌است.

خرابی موتور کرکره اتوماتیک

یکی از اجزای اصلی کرکره برقی، موتور می‌باشد که ممکن است در صورت استفاده مداوم، ممکن است عملکرد آن با مشکل مواجه شود. به ویژه در مورد درب اتوماتیک پارکینگ این مورد بیشتر صادق است. همانطور که می‌دانید موتور کرکره برقی در مدل‌های ساید، توبلار و سنترال کاربرد بیشتری دارد. تعمیر هر کدام نیز با توجه به نوع موتور، با هم متفاوت است.

تعمیر برد کرکره اتوماتیک

به منظور ارائه خدمات و سرویس دوره‌ای، تعمیرکار باید بتواند قطعات مختلف را تعمیر کند. برد الکتریکی یکی از اجزای اصلی کرکره برقی است و نام‌های دیگر آن کنترل باکس یا مرکز فرمان است. این قطعه به گونه‌ای تنظیم می‌شود که کنترل زمان حرکت و باز و بسته‌شدن درب را بر عهده داشته‌باشد. تعمیرات قطعات حساس باید به صورت تخصصی انجام شود تا آسیبی به عملکرد درب وارد نشود. از این رو شرکت در تلاش است که در جهت تعمیر برد کرکره اتوماتیک بهترین متخصص و تعمیرکار را در زمان تماس مشتری به محل اعزام کند.

تعمیر کرکره برقی استاد معین

قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک در غرب تهران

همانطور که ذکر شد کرکره برقی از قطعات مختلفی تشکیل شده‌است. در نتیجه هر کدام از این قطعات ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند. به همین دلیل هزینه تعمیرات آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال در صورت بروز خرابی در بخش موتور، هزینه بیشتری باید نسبت به تمام‌شدن باتری پرداخت شود. در این حالت باید متخصص سیستم را بررسی کند تا بتواند در خصوص میزان هزینه تعمیرات نظر قطعی را اعلام کند.

تماس با تعمیرکار کرکره اتوماتیک در استاد معین

با توجه به مطالب ذکرشده، شرکت دُر اتوماتیک برای تعمیر کرکره برقی می‌تواند تعمیرکار به محل اعزام کند. این خدمات در تهران و محله استاد معین در مدت زمان کوتاهی قابل ارائه است. به همین دلیل می‌توانید تنها از طریق تماس با شماره 09122947890، امکان اعزام تعمیرکار به محل وجود دارد. تعمیر کرکره برقی جنوب تهران نیز از دیگر خدمات شرکت به مشتری می‌باشد.

بیشتر بخوانید : تعمیر کرکره برقی در فلاح

تماس