تعمیر کرکره برقی تهرانپارس

فهرست مطالب

تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، عیب‌یابی موتور، خرابی برد، شفت و خدمات سرویس‌ دوره‌ای بدون واسطه در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل ارائه است. بدین منظور می‌توانید در شرق تهران و در منطقه تهرانپارس از طریق تماس با تعمیرکاران، مشکل و خرابی کرکره اتوماتیک را با کارشناسان در میان بگذارید. در این صورت اگر هر یک از قطعات کرکره برقی دچار مشکل شوند، می‌توانیم با شرکت در تماس باشیم. هزینه و قیمت تعمیر کرکره برقی با توجه به نوع مشکل تعیین می‌شود. تعمیر کرکره برقی شرق تهران از دیگر خدمات شرکت دُر اتوماتیک برای مشتریان است. بدین منظور می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید.

کرکره اتوماتیک یکی از سیستم‌های الکترومکانیکی است که امروزه کاربرد زیادی برای ورودی فضاهای مختلف مانند پارکینگ یا مغازه دارد. به دلیل رایج بودن استفاده از این سیستم، امکان بروز خرابی و در نتیجه نیاز به تعمیر آن نیز بیشتر از قبل شده‌است. تداوم استفاده از آن موجب شده‌است که اجزا و قطعات آن به صورت مکرر دچار مشکل شوند. به همین دلیل بهتر است با سرویس دوره‌ای، از خرابی‌های آن جلوگیری کرد. در صورت تعمیر کرکره برقی، دیگر نیازی به تعویض قطعات نیست.

موارد مشابه : تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

خدمات تعمیر کرکره برقی تهرانپارس کدامند؟

شرکت دُر اتوماتیک در زمینه تعمیر کرکره برقی تهرانپارس خدمات خود را در این منطقه به صورت موردی یا سرویس دوره‌ای ارائه می‌دهد. این سیستم دارای قطعات مختلفی مانند موتور، برد، شفت، تیغه، ریموت کنترل و … است. خدمات مجموعه شامل تعمیر موتور، تعمیر تیغه کرکره، رفع مشکل باز و بسته‌نشدن درب کرکره، بروز مشکل در ریموت کنترل و … می‌باشد. این خدمات به صورت حرفه‌ای توسط تعمیرکاری که به محل اعزام می‌شود، انجام می‌شوند.

در صورتی که از قطعات با کیفیت برای نصب کرکره برقی استفاده شود، این اجزا کمتر دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود که به منظور نصب این قطعات حتما از برندهای معتبر استفاده شود. در این مطلب به خدمات تعمیر کرکره برقی در منطقه تهران پارس اشاره خواهیم کرد.

تعمیر کرکره برقی تهرانپارس

1- عیب‌یابی باز و بسته‌نشدن کرکره اتوماتیک

یکی از خدمات دُر اتوماتیک عیب‌یابی کرکره برقی به دلیل باز و بسته‌نشدن آن می‌باشد. این خدمات با اعزام  تعمیرکار به محل قابل ارائه می‌باشد. خرابی اجزای کرکره برقی ممکن است موجب شود که  درب آن حتی با فشردن دکمه ریموت نیز باز و بسته نشود. از این رو باید در هنگام اعزام به محل، ابتدایی‌ترین دلایل در ابتدا بررسی شوند. به عنوان مثال در ابتدا باتری ریموت چک شود. البته قبل از هرچیز باید سیستم برق ورودی بررسی شود و در صورت قطع بودن جریان برق وصل شود.

گاهی نیز خرابی اجزای مهمی مانند موتور می‌توانند موجب شوند که درب باز و بسته‌نشود.عیب‌یابی و تعمیر کرکره برقی تهرانپارس توسط تعمیرکار با تجربه در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن انجام شود. در صورتی که نیرو متخصص باشد، نباید مدت زمان زیادی برای عیب‌یابی صرف شود.

2- رفع مشکل بر هم خوردن تنظیمات کرکره اتوماتیک

در صورت ایجاد اختلال و بهم خوردن تنظیمات ارتفاع موتور کرکره برقی، ممکن است این سیستم به درستی عمل نکند. اغلب در اثر استفاده مداوم ممکن است این تنظیمات به هم بخورد. معمولا تنظیمات موتور ساید یا توبلار ممکن  است دچار اختلال شود. برای تعمیر کرکره اتوماتیک باید تنظیمات آن به صورت دقیق بررسی شود. دلایل دیگر برای به هم خوردن تنظیمات آن شامل موارد زیر می‌باشد:

  • استفاده‌نکردن از کاور
  • عدم کار کردن کرکره برقی به مدت طولانی
  • بروز زنگ‌زدگی در مسیر حرکت چرخ‌دنده کرکره برقی
  • بروز ناهماهنگی در حرکت چرخ‌دنده‌ها
  • برهم خوردن تنظیمات چرخ دنده پشت موتور

تعمیرکار کرکره برقی باید برای ریست‌کردن تنظیمات، تجربه و تخصص کافی را داشته‌باشد تا بتواند در این زمینه اقدامات مورد نیاز را انجام دهد. این خدمات در تهرانپارس توسط بهترین تعمیرکار کرکره اتوماتیک قابل ارائه است.

3- رفع خرابی در در میکروسوئیچ شرق تهران

تعمیر خرابی میکورسوئیچ کرکره برقی یکی دیگر از خدمات شرکت برای مشتریان است. در این زمینه باید ابتدا کاور بررسی شود.  در صورتی که کاور مناسبی برای موتور وجود نداشته‌باشد، احتمال نفوذ رطوبت به آن وجود دارد. گاهی نیز اشیاء ممکن است روی موتور به دلیل نداشتن کاور، سقوط کنند. بنابراین موجب بروز آسیب در این قسمت خواهندشد.  میکورسوویج نیز در این حالت دچار اختلال می‌شود. در صورت عدم تنظیمات به صورت درست، در مسیر چرخ دنده خشکی ایجاد می‌شود. تعمیر کرکره برقی استاد معین از خدمات شرکت در بخش هایی غرب و جنوب غربی تهران است.

تعمیر کرکره برقی تهرانپارس

4- عیب‌یابی نیمه باز ماندن درب کرکره اتوماتیک

در صورت استفاده از کرکره برقی، گاهی اوقات درب آن در حالت نیمه‌باز باقی می‌ماند. این مشکل اغلب در مکان‌هایی کاربرد دارد که تردد بیشتری وجود دارد. اگر درب به حالت نیمه‌باز باقی می‌ماند. اول باید سنسور کرکره برقی باید توسط تعمیرکار چک شود.

در صورتی که از خدمات سرویس دوره‌ای کرکره برقی استفاده شود، خرابی کرکره نیز به این صورت کمتر رخ می‌دهد. در صورتی که سنسور در محل مناسب نصب نشده‌باشد نیز ممکن است این اتفاق رخ دهد. به همین دلیل توصیه می‌شود که نصب کرکره برقی توسط افراد با تجربه انجام شود. در صورت کثیف بودن چشمی یا خرابی موتور نیز ممکن است این مشکل ایجاد شود.

5- حل مشکل گیر کردن درب کرکره برقی

از مشکلات رایجی که ممکن است در هنگام کار با کرکره برقی رخ دهد، گیر کردن درب آن است. در این حالت کرکره بدون حرکت خواهد بود و نیاز به تعمیر دارد. بهتر است برای جلوگیری از بروز این مشکل، کرکره برقی به صورت دوره‌ای بررسی شود. به عنوان  مثال باید کرکره روغن کاری شود. روغن‌کاری کرکره برقی می تواند موجب شود که این سیستم الکترومکانیکی کمتر دچار مشکلات این چنینی شود. به منظور تعمیر کرکره برقی تهرانپارس می‌توانید با شرکت در  تماس باشید.

قیمت تعمیر کرکره برقی

هزینه تعمیر انواع کرکره برقی بستگی به نوع خرابی قطعه مورد نظر دارد. قطعات کرکره اتوماتیک مانند موتور، سنسور، ریل، شفت، اندکب، گیربکس و …  ممکن است در اثر مداومت در استفاده، دچار مشکل شوند. هزینه تعمیر کرکره برقی به دلیل گرانی برقی از قطعات، متفاوت است. مثلا اجزای اصلی آن مانند موتور در صورت خرابی نیاز به صرف هزین بیشتری خواهند داشت. از این رو بهتر است این سیستم به صورت دوره‌ای بررسی و چک شود. بهتر است روغن‌کاری کرکره برقی به موقع انجام شود تا مشکلات و خرابی قطعات کمتر رخ دهد.

تماس با شرکت تعمیر کرکره اتوماتیک در تهرانپارس

به منظور تعمیر کرکره اتوماتیک در تهرانپارس می‌توانید با شماره 09122947890 تماس بگیرید. در صورت نیاز تعمیرکار به محل اعزام می‌شود تا نسبت به عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات اقدام کند. تعمیرکار سعی می‌کند قطعات خراب را در صورت امکان تعمیر کند. در صورتی که این امکان وجود نداشته‌باشد، باید قطعه مورد نظر تعویض شود. علاوه بر منطقه ذکر شده امکان ارائه خدمات تعمیر کرکره برقی شمال تهران نیز وجود دارد.

موارد مشابه : تعمیر کرکره برقی در استاد معین

تماس