تعمیر کرکره برقی فلاح

فهرست مطالب

تعمیر کرکره برقی فلاح یکی از مناطق جنوب تهران توسط تعمیرکار با بررسی خرابی موتور، برد، تیغه، شفت، ریموت کنترل و سایر قطعات آن به صورت تخصصی انجام می‌شود. در کلیه مناطق تهران مانند منطقه فلاح امکان ارائه خدمات تعمیر و تعویض به صورت موردی و یا سرویس دوره‌ای وجود دارد. در این صورت با تماس با شماره امکان اعزام تعمیرکار به محل وجود دارد. عیب‌یابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط وی باید انجام شود و قطعات در صورت نیاز تعمیر شوند. برای تعمیرات کرکره برقی می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید.

امروزه در ورودی مکان‌های مختلف مانند مغازه، فروشگاه‌های بزرگ، پارکینگ و … از انواع کرکره اتوماتیک در ابعاد مختلف استفاده می‌شود. با توجه به عرض دهانه و میزان تردد، از موتورهای ساید، توبلار یا سنترال اغلب در ایران استفاده می‌شود. در صورتی که متناسب با عرض دهانه، نوع موتور مشخص نشود، امکان بروز خرابی در موتور کرکره برقی وجود دارد. به منظور تعمیر کرکره برقی می‌توانید از خدمات شرکت از طریق تماس با ما، بهره‌مند شوید. تعمیر کرکره برقی جنوب تهران توسط تعمیرکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

سرویس دوره‌ای و تعمیر کرکره اتوماتیک فلاح

همانطور که می‌دانید خدمات شرکت‌های درب اتوماتیک برای مشتریان به صورت دوره‌ای یا موردی انجام می‌شود. در صورتی که از خدمات دوره‌ای مانند روغن کاری کرکره برقی استفاده شود، برخی از مشکلات مانند گیر کردن درب کرکره یا نیمه باز ماندن آن کمتر رخ می‌دهند. به همین دلیل اغلب توسط افراد حرفه‌ای توصیه می‌شود که از این خدمات استفاده  کنند. در این صورت کمتر با مشکلاتی مانند خرابی قطعات کرکره برقی روبرو خواهیم شد.

تعمیر کرکره برقی در منطقه فلاح تهران که در بخش جنوبی واقع است، به صورت کاملا حرفه‌ای توسط تعمیرکاران انجام می‌شود. از این رو می‌توانید با تماس با تعمیرکار، از خدمات ما در زمینه تعمیرات بهره ببرید. در ادامه به دلایل خرابی کرکره اتوماتیک اشاره خواهیم کرد.

تعمیر کرکره برقی فلاح

دلایل خرابی کرکره اتوماتیک کدامند؟

خدمات تعمیر کرکره اتوماتیک در جنوب تهران و منطقه فلاح برای انواع خرابی‌های این سیستم قابل ارائه است. برخی از مشکلات و خرابی‌ها بسیار رایج هستند و اغلب به دلیل نصب اشتباه، استفاده مداوم و عدم انجام سرویس دوره‌ای رخ می‌دهند. به همین دلیل بهتر است به این موارد توجه  شود تا خرابی کرکره برفی کمتر رخ دهد. در اینجا  به برخی از دلایل عمده خرابی کرکره اتوماتیک اشاره خواهیم کرد.

1- بروز مشکل در عملکرد درب کرکره برقی

از اجزای مهم کرکره برقی، درب آن است. در صورتی که در بخش‌های مختلف کرکره برقی، مشکل ایجاد شود ممکن است این قطعه دچار مشکل شود. به همین دلیل یکی از اجزای مهم این سیستم محسوب می‌شود. در تعمیر کرکره برقی فلاح، نیز تعمیرکاران سعی دارند بهترین خدمات را در این زمینه به مشتری ارائه دهند.

2- بررسی باتری ریموت کنترل (تمام‌شدن باتری)

از جمله مشکلات رایجی که در کرکره برقی مشاهده می‌شود، تمام‌شدن باتری آن است. این مشکل یکی از کم‌هزینه‌ترین خرابی‌های کرکره اتوماتیک محسوب می‌شود. به همین دلیل تنها می‌توانید با تعویض باتری، آن را حل کنید. تعمیرکار در صورت بروز مشکل در کرکره برقی، در اولین مرحله این مورد را بررسی خواهد کرد. اما گاهی حتی با تعویض باتری کرکره برقی نیز مشکل رفع نخواهدشد و باید سایر موارد برای عیب‌یابی آن بررسی شوند.

3- بروز مشکل در گیرنده کرکره برقی در فلاح

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند موجب اختلال در عملکرد کرکره اتوماتیک شود، بروز مشکل در گیرنده آن است. در این حالت اگر دکمه ریموت فشرده شود این بخش به درستی کار می‌کند. اما در سمت گیرنده هیچ اتفاقی نمی‌افتد. گاهی نیز با چک کردن صدا می‌توانید به خرابی این قطعه پی برد.

4- عیب‌یابی اندکپ کرکره اتوماتیک

از قطعات مهم کرکره برقی می‌توان به اندکپ اشاره کرد. اندکپ سبب حرکت درب کرکره برقی می‌شود و در صورت بروز خرابی در آن، باید توسط تعمیرکار به صورت تخصصی بررسی شود. در صورت خرابی یا شکستگی آن، باید در  سریع‌ترین زمان ممکن این قطعه تعمیر یا تعویض شود. اگر اندکپ دچار مشکل شود، رول شدن درب با مشکل مواجه خواهدشد.

5- بررسی خرابی موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکی از اجزای مهم این سیستم محسوب می‌شود که باید به صورت دوره‌ای بررسی شود. در صورت بروز مشکل و عدم امکان تعمیر، باید این قطعه تعویض شود. در نتیجه باید هزینه تعمیر کرکره برقی بیشتری نسبت به سایر قطعات پرداخت شود. اگر موتور کرکره دچار مشکل شود چاره‌ای جز تعمیر و یا تعویض آن وجود ندارد. زیرا تمام  عملکرد کرکره برقی بستگی به کار این قطعه  دارد. به هیچ  عنوان نباید تعمیر موتور را به افراد بی تجربه واگذار کرد.

6- بررسی سیستم برق ورودی کرکره برقی

همانطور که می‌دانید کرکره برقی یک سیستم الکترومکانیکی است و برای کار اجزایش، نیاز به برق دارد. در صورتی که برق آن قطع شود قطعات و اجزای آن عملا از کار می‌افتند. گاهی در منبع تغذیه کرکره برقی یا فیوز مشکل ایجاد می‌شود که موجب قطعی برق ورودی به کرکره برقی می‌شود. در صورتی که فرستنده به درستی عمل کند و از موتور صدا شنیده‌شود، اگر کرکره عمل نکند می‌توان تشخیص داد که در برق کرکره مشکل ایجادشده‌است.

تعمیر کرکره برقی فلاح

هزینه تعمیر کرکره برقی در فلاح

به منظور تعمیر کرکره برقی فلاح، باید تعمیرکار ابتدا در محل حاضر شود و بعد از عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض قطعات، هزینه را محاسبه کند. هزینه و قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک بستگی به نوع مشکل دارد. در صورتی که قطعه مورد نظر گران نباشد، حتی با تعویض آن نیز هزینه تعمیرات چندان زیاد نخواهدشد. اما برخی از قطعات مانند موتور قطعات گران محسوب می‌شوند و در صورت خرابی باید هزینه بیشتری برای تعمیر آنها پرداخت شود. در صورت انجام تعمیرات و سرویس دوره‌ای، قطعات مختلف کرکره برقی کمتر دچار خرابی و مشکل می‌شوند.  به همین دلیل همواره تعمیرکار کرکره برقی توصیه می‌کند که این سیستم به صورت دوره‌ای بررسی و روغن کاری شود. تعمیر کرکره برقی تهرانپارس از دیگر خدمات شرکت برای شرق تهران است.

تماس با تعمیرکار کرکره برقی برای سرویس دوره‌ای

اگر قصد دارید از خدمات سرویس دوره‌ای در زمینه تعمیرات کرکره برقی استفاده کنید، می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید. در این صورت تنها با ذکر آدرس، تعمیرکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل اعزام می‌شوند تا نسبت به سرویس دوره‌ای، تعمیر و روغن‌کاری آن اقدام شود. در این زمینه باید افراد دارای تخصص و تجربه کافی باشند تا بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتریان شرکت در منطقه فلاح  در جنوب تهران،  ارائه دهند.

تعمیر کرکره برقی در پونک

تماس