تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی

فهرست مطالب

تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی

تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است. تیغه، محفظه، رول، ریل، ریموت، کنترل‌پنل و موتور از اجزای اصلی کرکره اتوماتیک هستند که ممکن است دچار خرابی شوند. خدمات عیب‌یابی توسط تعمیرکار در مناطق مختلف تهران مانند مینی سیتی قابل انجام است. به منظور تعمیرات کرکره های برقی در تهران می‌توانید با شماره 09122947890 تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی در شمال تهران

به منظور تعمیر کرکره برقی شمال تهران و منطقه مینی سیتی می‌توانید با تعمیر کاران ما در دُر اتوماتیک در تماس باشید. در حال حاضر از کرکره اتوماتیک برای ورودی پارکینگ، مغازه، فروشگاه و مکان‌های تجاری و اداری استفاده می‌شود. به دلیل رایج‌شدن این سیستم، طبیعتا نیاز به تعمیرات آن نیز بیشتر از قبل است. همچنین این درب‌های برقی به صورت روزانه کاربرد دارند و به دلیل همین استفاده مداوم، نیاز به تعمیر و عیب‌یابی آن‌ها بیشتر است.

در شمال تهران و مناطقی مانند مینی سیتی، امکان اعزام تعمیرکار به محل وجود دارد. این خدمات علاوه بر تعمیر به صورت سرویس دوره‌ای نیز ارائه می شوند. اغلب در سرویس های دوره ای، روغن‌کاری یکی از کارهای مهم محسوب می‌شود و نقش زیادی در عدم خرابی و فرسودگی یراق‌آلات و قطعات دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود که از این نوع سرویس برای جلوگیری از خرابی زودهنگام درب برقی پارکینگ استفاده شود. کرکره برقی باید به صورت دوره‌ای توسط تعمیرکار بررسی شود. با تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی، تعمیرکار بخش‌های مختلف این سیستم را بررسی می‌کند.

تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی

تعمیرات تخصصی کرکره برقی در مینی سیتی تهران

اگر در محل مینی سیتی ساکن هستید می‌توانید از خدماتی مانند تعمیرات تخصصی کرکره برقی بهره‌مند شوید. این خدمات به صورت دوره‌ای و یا خدمات تعمیر موردی قابل ارائه هستند. اغلب خرابی موتور، ریل، تیغه و سایر بخش‌ها، موجب از کار افتادن کرکره برقی می‌شوند. به همین دلیل باید قبل از هرچیز این قطعات بررسی شوند. علاوه بر راحتی در باز و بسته‌کردن درب، میزان امنیت با نصب کرکره برقی نیز بیشتر از قبل شده است. به همین دلیل  بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از این سیستم برای ورودی خود استفاده کنند.

در مینی سیتی تهران امکان اعزام تعمیرکار متخصص به محل در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. در این صورت می‌توانید با توجه به نوع خرابی، مشکل مورد نظر را برای تعمیرکار شرح دهید تا در کوتاه‌ترین زمان، نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. تعمیرکار با یادگیری دقیق آموزش تعمیر کرکره برقی، می‌تواند به سرعت عیب و خرابی را تشخیص و برطرف کند.

تعمیر کرکره برقی تهران

در شهر تهران و مناطق مختلف آن مانند شمال تهران، دُر اتوماتیک خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. تعمیر درب‌های برقی و اتوماتیک یکی از تخصص‌های تکنسین‌های این مجموعه است. در این مطلب قصد داریم با انواع خرابی کرکره برقی آشنا شویم تا در صورت بروز، بتوانیم راه‌کار مناسب برای حل آن انتخاب کنیم.

علت از کار افتادن کرکره برقی

یکی از مشکلات پیش رو در نصب درب‌های برقی، از کار افتادن‌آنها است. علت از کار افتادن کرکره‌برقی باید با توجه به نوع خرابی قطعات بررسی شود. گاهی تنها به دلیل تمام‌شدن باتری ریموت کنترل، درب باز وبسته‌نمی‌شود و شما تصور می‌کنید که درب از کار افتاده‌است! به همین دلیل با تعویض باتری کرکره اتوماتیک می‌توان این مشکل را برطرف کرد. اما همیشه علت باز وبسته‎‌نشدن آن، به دلیل تمام‌شدن باتری نیست. درواقع خرابی هر یک از اجزا مانند موتور کرکره برقی نیز می‌توانند موجب از کار افتادن آن شوند.

دلایل باز و بسته‌نشدن کرکره برقی کدامند؟

به منظور تعمیر کرکره برقی مینی سیتی، باید تعمیرکار با انواع خرابی‌های رایج آن آشنا باشد. یکی از انواع این خرابی‌ها در کرکره اتوماتیک، باز‌وبسته‌نشدن درب است. این مورد نیز مانند از کار افتادن کرکره برقی ممکن است به دلایل متعدیی رخ دهد. در این‌بخش به انواع مشکلاتی که موجب بازوبسته‌نشدن درب کرکره برقی می‌شوند، اشاره خواهیم کرد.

 • تمام‌شدن باتری ریموت
 • عدم ورود برق به سیستم کرکره برقی
 • گرم شدن‌موتور و در نتیجه خرابی آن
 • وجود مانع در مسیر حرکت کرکره اتوماتیک
 • بروز ساییدگی و پارگی در تیغه کرکره برقی
 • خرابی سنسور چشمی کرکره برقی
 • بروز مشکل در کدگذاری
 • آسیب به شفت کرکره

انواع خرابی کرکره اتوماتیک

با توجه به انواع خدمات تعمیر کرکره برقی در مینی سیتی، در این بخش قصد داریم با انواع خرابی آن آشنا خواهیم‌شد. انواع خرابی کرکره اتوماتیک می‌توانند به دلایل مختلف رخ دهند. اغلب مشکلات کرکره برقی به دلیل عدم کیفیت قطعات آن یا نصب اشتباه رخ می‌دهند.  البته استفاده مداوم و عدم استفاده درست نیز می‌تواند در فرسودگی و استهلاک قطعات نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌باشد. به همین دلیل در این بخش با انواع خرابی متداول کرکره اتوماتیک اشاره خواهیم کرد:

 • باز وبسته‌نشدن درب کرکره برقی: یکی از رایج‌ترین مشکلات است که ممکن است به دلیل عدم اتصال برق، عدم اتصال منبع‌تغذیه به برق و بروز مشکل در موتور یا تمام شدن‌باتری رخ دهد.
 • نیمه‌باز یا بسته‌ماندن درب: در اکثر مواقعی که نیاز به تعمیر کرکره برقی در این حالت وجود دارد، خرابی سنسور علت اصلی است.
 • گیرکردن درب کرکره در هنگام حرکت: در این نوع خرابی، روغن‌کاری می‌تواند مشکل را حل کند.
 • کندی حرکت درب در هنگام باز و بسته‌شدن:  بروز مشکل در فنر کرکره اتوماتیک اغلب دلیل کندی حرکت آن می‌باشد.
 • بازشدن خود به خود درب کرکره اتوماتیک: در این حالت ایمنی کرکره برقی به دلیل خود به خود باز شدن درب دچار مشکل می‌شود. از این رو باید اجزای مختلف آن مانند موتور بررسی شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

همانطور که ذکرشد کرکره برقی اغلب برای مغازه و فروشگاه یا پارکینگ نصب می‌شود. به همین دلیل تعمیر کرکره برقی مغازه یکی از مهم‌ترین مواردی است که مشتریان به آن نیاز دارند. با تعمیر کرکره اتوماتیک در مینی سیتی، تمامی خدمات در کوتاه‌ترین زمان به مشتری ارائه می‌شوند.

قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک در مینی سیتی چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک بستگی به عوامل زیادی دارد. با توجه به نوع خرابی، قیمت تعمیرات نیز توسط تعمیرکار مشخص می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع خرابی، از تعمیرکار قیمت را بپرسید. به منظور تعمیر کرکره برقی مینی‌ سیتی می‌توانید با شماره 09122947890 در تماس باشید تا تکنسین به محل اعزام شود. تعمیرات تخصصی انواع درب برقی مانند کرکره اتوماتیک در منطقه شمال‌تهران و محله‌هایی مانند مینی سیتی با قیمت مناسب و بدون واسطه برای مشتریان، قابل ارائه هستند.

موارد مشابه : تعمیر کرکره برقی در تجریش ، تعمیر کرکره برقی در زغفرانیه

تماس