تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس

فهرست مطالب

تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس، سرویس دوره‌ای، انواع جک بازویی، الکترومکانیکی، هیدورلیکی و پنوماتیک با کیفیت بالا انجام می‌شود. درب پارکینگ ریموت‌دار ممکن است دچار خرابی و مشکلات متنوع شود. در نتیجه با توجه به نوع مشکل، قیمت تعمیر درب پارکینگ متفاوت است. از این رو تعمیرکار باید در محل حضور پیدا کند تا بتواند نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. این خدمات و سرویس در منطقه‌های مختلف غرب تهران مانند بلوار فردوس نیز ارائه می‌شود. بنابراین می‌تواند به منظور تعمیرات جک درب پارکینگ در تهران با شماره 09122947890 در تماس باشید.

خدمات تعمیر جک درب پارکینگ در بلوار فردوس

جک‌های ریموتی که به منظور باز و بسته‌کردن درب‌های سنگین پارکینگ، ویلا، کارخانه و مراکز صنعتی، تجاری و اداری کاربرد دارند، به دلیل استفاده مداوم ممکن است دچار مشکل شوند. همچنین به دلیل قرارگیری درب‌های پارکینگ در فضای باز، با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی امکان بروز مشکل در عملکرد جک درب وجود دارد. به همین دلیل خدمات تعمیر جک درب پارکینگ در مناطق مختلف تهران از جمله بلوار فردوس قابل ارائه است. در صورت تماس با شرکت دُر اتوماتیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تعمیرکار به محل اعزام می‌شود تا بتواند در جهت عیب‌یابی مشکل جک ریموتی، اقدام کند.

بخش‌های مهم این سیستم مانند جک بازویی، کنترل از راه دور، چشمی، مرکز فرمان و فلاشر ممکن است دچار مشکل شوند. در هر صورت باید تعمیرکار به منظور تعمیر و ارائه سرویس دوره‌ای دارای تخصص و تجربه کافی باشد. گاهی در صورت نصب اشتباه جک پارکینگ، در اثر استفاده از آن ممکن است عملکرد آن دچار مشکل شود. خدمات تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران باید توسط متخصص با تجربه انجام شود.

هزینه تعمیر جک پارکینگ در تهران چقدر است؟

همانطور که می‌دانید جک درب پارکینگ دارای اجزای متعددی است که هر کدام ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند. به همین دلیل هزینه و قیمت تعمیرات جک درب پارکینگ ممکن است با توجه به مشکل متفاوت باشد. تعمیرکار باید ابتدا قطعات و کار جک را بررسی کند تا بتواند نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کند. در این صورت مشکل در مدت زمان کوتاهی تشخیض داده می‌شود و حل می‌شود.

اگر از خدماتی مانند خدمات تعمیر جک درب پارکینگ شمال تهران و سرویس دوره‌ای جک پارکینگ استفاده شود، این سیستم کمتر دچار مشکل می‌شود. از این رو می‌توانید از این خدمات برای صرف هزینه کمتر در رابطه با تعمیر و رفع خرابی جک پارکینگ استفاده کنید. روغن‌کاری دوره‌ای یکی از خدمات شرکت برای مشتریان می‌باشد که می‌توانید با استفاده از آن، از خرابی‌های پی‌درپی جک پارکینگ جلوگیری کنید. به منظور تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس می‌توانید با تعمیرکار در تماس باشید.

صدا دادن جک درب پارکینگ به چه علت است؟

با توجه به مشکلات پیش‌آمده برای جک پارکینگ، باید نسبت به رفع آن اقدام شود. تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس و خدمات تعمیر جک درب پارکینگ در جنوب تهران برای رفع مشکل صدا دادن آن نیز ارائه می‌شود. در صورت اعزام تعمیرکار جک پارکینگ به محل، وی می‌تواند دلیل سر و صدای زیاد هنگام باز و بسته‌شدن جک پارکینگ را تشخیص دهد. در ادامه برخی از دلایل رایج صدا دادن جک پارینگ را ذکر خواهیم کرد.

 • رطوبت در جک درب پارکینگ
 • خرابی بلبرینگ
 • عدم روغن‌کاری جک به صورت دوره‌ای
 • استهلاک قطعات جک
 • خوردگی و فرسودگی مهره‌ها (هرزگرد و ماردون)
 • ضعیف بودن خازن جک درب پارکینگ
 • خرابی در مدار

سروصدای باز و بسته‌ شدن جک درب پارکینگ تا حدی معمول و رایج است. اما در صورت صدادادن بیش از حدآن، باید تعمیرکار موارد ذکرشده را به دقت بررسی کند. با بررسی دقیق و عیب‌یابی جک پارکینگ می‌تواند در جهت تعمیر خرابی آن، اقدام کرد.

انواع خرابی جک پارکینگ بلوار فردوس

امروزه به دلیل دشواری در باز و بسته‌کردن درب‌های سنگین پارکینگ اغلب از جک استفاده می‌شود. این سیستم موجب می‌شود که درب‌ها با وزن زیاد نیز به راحتی با ریموت بدون نیاز به پیاده‌شدن از خودرو، باز و بسته‌شوند. به همین دلیل امروزه این نوع سیستم کاربرد زیادی برای مکان‌های اداری، تجاری و حتی مسکونی دارد. استفاده مداوم از این سیستم می‌تواند موجب شود که اجزای آن دچار مشکل شوند. در ادامه با انواع خرابی جک درب پارکینگ و خدمات تعمیر جک درب پارکینگ در شرق تهران آشنا خواهیم شد.

 • بروز مشکل در سیستم مرکزی جک پارکینگ
 • قطعی و اشکال در سیستم برقی جک
 • ایجاد شکستگی در جک
 • خرابی مشکلات خازن
 • بروز مشکل در استارتر جک
 • داغ‌شدن موتور
 • بروز مشکل در میکروسوئیچ
 • نقص در عملکرد ریموت کنترل
 • بروز نقش در اثر عدم روغن کاری

هر کدام از این خرابی‌ها در صورت ادامه‌دار بودن می‌توانند موجب بروز مشکل در عملکرد این سیستم شوند. به همین دلیل باید در اولین فرصت نسبت به رفع مشکل خرابی جک درب پارکنیگ پرداخت. در حال حاضر شرکت  دُر اتوماتیک خدمات متنوعی را در این راستا به مشتریان ارائه می‌کند.

تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس

عیب‌یابی جک پارکینگ بلوار فردوس تهران

سیستم جک پارکینگ که برای بازوبسته‌کردن درب‌های سنگین کاربرد دارد به صورت الکترومکانیکی طراحی شده‌است. از این رو در صورت استفاده مستمر ممکن است عملکرد آن دچار مشکل شود. در مرحله اول باید عیب‌یابی جک پارکینگ توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود. برخی از مشکلات مانند بازوبسته‌نشدن درب یا بازشدن خودبه خود بسیار رایج هستند.

باید در مرحله اول عیب‌یابی انجام شود تا بهترین تصمیم برای رفع مشکل گرفته‌شود. برای رفع چنین مشکلاتی اغلب باید سیستم برق ورودی بررسی شود. در صورتی که برق ورودی جک پارکینگ دچار مشکل نباشد، باید سایر بخش‌ها بررسی شود. به عنوان مثال به باید دلیل باز‌وبسته‌نشدن درب را در خرابی چشمی، ریموت یا میکروسوئیچ جستجو کرد. تعمیرکار باید تجربه داشته‌باشد تا بتواند در این راستا عملکرد مناسبی داشته‌باشد. کلیه خدمات تعمیر جک درب پارکینگ در کرج در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است.

شماره تماس تعمیرکار جک درب پارکینگ در غرب تهران

همانطور که می‌دانید شرکت دُر اتوماتیک در محدوده غرب تهران برای مناطقی مانند بلوار فردوس، خدمات خود به همراه بهترین تکنسین‌های درب‌های برقی ارائه می‌دهد. می‌توانید با توجه به نوع مشکل، با شماره تماس 09122947890 تعمیرکار جک درب پارکینگ در تماس باشید.

کلیه خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای جک پارکینگ با بهترین کیفیت قابل ارائه است. می‌توانید از طریق تماس با شرکت، از خدمات متنوع  این شرکت استفاده کنید. انواع جک پارکینگ شامل الکترومکانیکی، هیدرولیک و … هر کدام دارای مکانیزم متفاوتی هستند. به همین دلیل تعمیرکار باید با انواع آن و مشکلاتش آشنا باشد تا بتواند بهترین تصمیم را برای تعمیر یا تعویض قطعات جک پارکینگ، اتخاذ کند. تعمیر جک درب پارکینگ بلوار فردوس باید توسط افراد حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتری ارائه شود.

بیشتر : تعمیر جک درب پارکینگ تهرانپارس

تماس